Recenze TrueCam

Ověřený zákazník Digiboss Tibor

Přidáno: 17. září 2023

Zakoupeno v Digiboss

• Pomocník pro získání pojišťovacích náhrad
  • Zvýšení pocitu bezpečí na silnicích

TrueCam H25 mě okouzlila svou kvalitní optikou a možností zachytit ostrý obraz i za různých světelných podmínek. Pro mě je to zároveň zábava a skvělý technologický doplněk.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Eduard

Přidáno: 16. září 2023

Zakoupeno v Svět Počítačů

• malá
  • lehká
  • dobré rozlišení
  • příslušenství na upevnění

Ještě jsem nestačil vyzkoušet, ale jako dárek k nákupu auta vynikající nápad!

Ověřený zákazník elem6 Jarda

Přidáno: 15. září 2023

Zakoupeno v elem6

• Funkce zpomaleného záznamu.
  • Možnost propojení s chytrými zařízeními.
  • Snímání fotografií během jízdy.

Každodenní dojíždění do práce může být náročné. S autokamerou TrueCam se cítím v bezpečí před nečekanými situacemi na silnici a mám důkazy pro případné nesrovnalosti.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnoval. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Radoslav

Přidáno: 14. září 2023

• Záznam v cyklu smyčky.
  • Sdílení videí na sociálních sítích.
  • GPS záznam pro sledování polohy.
  • Záznam z vnitřní kamery pro taxislužbu.

S autokamerou cítím, že mám více kontroly nad bezpečností mé rodiny na cestách. Kamera nahrává výjevy uvnitř vozidla, což mi dává klid na srdci, že je vše v pořádku.

Ověřený zákazník Alza.cz Eliška

Přidáno: 13. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní záznam v HD rozlišení.
  • Důkazy pro případné nehody.
  • Záznam jízdního pruhu a okolí.
  • Snadná instalace a ovládání.

Autokamera je pro mě nezbytnou výbavou na cestách. Bezpečnost na silnicích má pro mě vždy nejvyšší prioritu, a díky této kameře mám vždy důkaz o tom, co se děje kolem mého vozidla.

Ověřený zákazník MALL.CZ Kája

Přidáno: 12. září 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Noční viditelnost díky infračervenému osvětlení.
  • Možnost nahrávat i vnitřek vozu.
  • Přehledný dotykový displej.
  • Detekce pohybu pro parkování.

Jako začínající řidička se cítím mnohem jistěji s autokamerou TrueCam H25. Mám možnost nahrávat své jízdy a v případě potřeby doložit, že nebyl zaviněn žádný incident.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnovala. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Zdeněk

Přidáno: 11. září 2023

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Vytváří osobní archiv mých jízd.
  • Zabezpečuje při cestování do neznámých míst.
  • Pomáhá v odhalování podvodných úmyslů.

TrueCam A7s mi dává pocit bezpečí. S jeho kvalitními záznamy a funkcemi se cítím na cestách mnohem klidněji.

Ověřený zákazník Exkalibr.cz Ludmila

Přidáno: 10. září 2023

Zakoupeno v Exkalibr.cz

• Dokumentuje jízdu během různých povětrnostních podmínek.
  • Důležitý pro potvrzení dodržování pracovních předpisů.
  • Uchovává záznam o zážitcích na cestách.

S A7s mám vždy důkaz o pravdě. Když se něco stane, mám k dispozici kvalitní záznam, který mluví za mě.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Těší nás Vaše spokojenost s kamerou TrueCam.

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS George

Přidáno: 9. září 2023

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• Snímky mohou sloužit jako důkaz v případě krádeže vozidla.
  • Pomáhá lépe se orientovat v dopravních situacích.
  • Záznamy mohou být užitečné pro výuku mladých řidičů.

Pro mě, který tráví hodně času za volantem, je A7s nezbytností. Jeho kvalita obrazu a spolehlivost mě nikdy nezklamaly.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Petra

Přidáno: 8. září 2023

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Umožňuje vám vytvářet videa a sdílet je se známými.
  • Slouží jako cenný materiál pro pojistné události
  • Zvyšuje mou kontrolu nad situací na silnici

Autokamera mi umožňuje se soustředit na řízení a nechat záznamy na něm. Je to zabezpečení, kterému můžete důvěřovat.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Věříme, že budete s tímto modelem spokojena.

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Marcel

Přidáno: 7. září 2023

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Zachycuje přírodní krásy a zajímavá místa.
  • Podporuje v dodržování dopravních pravidel.
  • Důležitý nástroj pro uchování cenných vzpomínek.

Jsem často na delších cestách a TrueCam A7s je mou důvěryhodnou ochranou. Zaznamenává každou jízdu, abych byla v klidu.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Miloslav

Přidáno: 6. září 2023

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Chrání před falešnými obviněními.
  • Monitoruje parkování mého vozidla.
  • Umožňuje mi sledovat dění kolem mého auta.

Tento model je vybavený nejmodernějšími technologiemi. Bezpečnostní asistenti mě vždy upozorní na rizika na silnici.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Věříme, že budete s tímto modelem spokojen.

TrueCam A7s

Ověřený zákazník MALL.CZ Karel P.

Přidáno: 5. září 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zaznamenává krásné momenty během cestování
  • Dokumentuje jízdu na dlouhých trasách
  • Pomáhá v prevenci podvádění při pojišťovacích nárocích

Díky TrueCam A7s mám důkaz o každé situaci na silnici. Je to nejlepší pojištění pro každého řidiče.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Iveta

Přidáno: 4. září 2023

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Sníží náklady na pojištění.
  • Poskytuje klid a jistotu na silnici.
  • Důležitý nástroj pro profesionální řidiče.

Bez TrueCam si cesty představit nedokážu. Jeho snadná instalace a spolehlivost mě vždy uklidní.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s kamerou TrueCam.

TrueCam A7s

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Denisa D.

Přidáno: 3. září 2023

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Monitoruje řízení a chování na silnici.
  • Umožňuje zlepšit své řidičské dovednosti.
  • Dokáže identifikovat viníka nehody.

Když jsem se dozvěděla o A7s, byla jsem nadšená. Jeho špičková kvalita záznamu a funkce jsou nepřekonatelné.

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Štěpán

Přidáno: 2. září 2023

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Zaznamenává nehody a situace na silnici.
  • Slouží jako důkaz v případě sporu.
  • Zlepšuje mou bezpečnost na cestách.

TrueCam je mým nejlepším společníkem na cestách. S ním se cítím v bezpečí a zaznamenává každý důležitý okamžik.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. srpna 2023

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Stahování záznamů bez manipulace s kamerou.
  • Stabilní a dobrá kvalita videa.
  • Zatím nejlepší produkt z nabízených kamer od TrueCam
  • Nevýhodou je, že pokud jednou z kamery stáhnete určitý záznam, podruhé již tento záznam ke stažení není.

Pokud vybíráte kameru od TrueCam, sáhněte ihned po kameře H25. Vyzkoušené kamery M9, A7, A5 a u všech to byli jen vyhozené peníze.

Michal Mark Michal Mark

Přidáno: 25. srpna 2023

• Jednoduché ovádání
  • Super obraz jak v noci, tak ve dne
  • Spoustu funkcí
  • Splňuje očekávání
  • Obraz je čistej a detailní na nahrávce
  • Jednoduchá manipulace a ovládání
  • Lze použít paměťovou kart o velikosti až 256 GB
  • Kamera je malá a nepřekáží na čelním skle
  • upozorňování na radary a kamery
  • celkem se přehřívá, ale zatím žádný problém

TrueCam H25

Ověřený zákazník TrueCam.cz Petr P.

Přidáno: 21. srpna 2023

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Funkce automatického rozpoznávání registračních značek.
  • Funkce upozornění na překročení rychlosti pro lepší dodržování dopravních předpisů.
  • Spolehlivý a kvalitní výrobek od renomované značky s dlouhou životností.

TrueCam H25 má široký úhel záběru a vynikající kvalitu videa, která mi pomáhá zachytit všechny důležité detaily na silnici.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

TrueCam H7 GPS 2.5K

TrueCam H7 GPS 2.5K

Ověřený zákazník TrueCam.cz pandomovnik

Přidáno: 20. srpna 2023

(naposledy upraveno 22. srpna 2023)

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Je malá, nenápadná, schová se za zrcátkem (neruší řidiče, neláká zloděje)
  • Napájení superkondenzátorem (měl by mít delší životnost než akumulátor)
  • Možnost rozšíření o přídavnou zadní kameru
  • Umí varovat před některými stacionárními radary
  • Nemá dispej (není potřeba)
  • Nemá přídavné osvětlení (ani bílé ani infra - není potřeba, je to zbytečnost a hloupost)
  • Kvalitní záznam (i v noci)
  • Nespolehlivý záznam (kamera trpí náhodně se vyskytujícími problémy s paměťovou kartou)
  • Nemožnost aktualizovat databázi radarů (databáze je zastaralá)
  • Hloupé vyhodnocování blížícího se radaru
  • Aplikace pro mobilní telefon má své mouchy
  • Nekvalitní příslušenství (přídavná zadní kamera, CPL polarizační filtr)

Mám již 2. kus této kamery, testoval jsem je zhruba 1.5 roku a obě jsem musel vrátit, níže vysvětlím důvody.
Nejprve z pozitiv vyzvedávám malé rozměry kamery (kamera neruší řidiče ani spolujezdce při jízdě, protože je schovaná za zpětným zrcátkem, a je i zvenčí lehce přehlédnutelná, tudíž zbytečně neláká zloděje a není úplně nutné ji po každé jízdě vyndavat z vozu).
Jako další pozitivum vidím napájení přes superkondenzátor místo baterie (předešlé kamery jiných výrobců, které jsem měl tu čest vyzkoušet, používaly k napájení většinou Li-pol akumulátor, který byl po sezoně nebo po dvou na výměnu, protože ztrácel na kapacitě a trpěl na velké výkyvy teplot v autě). Superkondenzátor by měl být v tomto ohledu odolnější a mít delší životnost.
Pozitivum je i pořizovaný záznam z kamery, který je velmi dobrý, a to i v noci (není potřeba žádného hloupého a zbytečného přisvitu z kamery - solidní kamera prostě musí umět pořídit dobrý záznam v noci za použití pouze reflektorů vozidla).
Dále vyzdvihuju možnost rozšířit tuto přední kameru i o zadní kameru (ta zadní se k té přední pouze propojí kabelem, zadní nepotřebuje svou vlastní SD kartu ani napájení, přední kamera je totiž sdílí s tou zadní).
Spolupráci se zadní kamerou ale zároveň hodnotím negativně - můj 2. kus TrueCam H7 nedokázal s tou zadní spolupracovat (ze zadní kamery jsem viděl jen černý obraz, 1. kus TrueCam H7 toto nedělal).
Detekci stacionárních radarů bych neviděl ani jako pozitivum ani negativum, spíš jako takový polovičatý nespolehlivý bonus, kdy kamera někdy radary nahlásí, přestože tam nejsou, a jindy zase neohlásí, přestože tam jsou. Konkrétně kamera většinou umí správně nahlásit většinu již několik let nainstalovaných radarů, naopak nově instalované radary to nezná (kamera má v sobě totiž nějakou postarší databázi radarů a pomocí GPS signálu si umí jen hloupě vyvodit, zda se k nějakému takovému radaru blíží nebo ne). Falešně nahlášené radary jsou pak způsobené tím, že kamera neuvažuje směr, ze kterého se k radaru přibližuje (některé radary měří rychlost totiž jen jedním směrem, a tak nás kamera varuje i když jedeme z opačného směru, a taktéž se nám mnohokrát např na rakouských dálnících stávalo, že jsme dálniční rychlostí po mostě nadjížděli vesnice, kde nám to hlásilo že maximální povolená rychlost je 50km/h, přestože jsme jeli po dálnici a ne přes vesnici).
Jako bolestivé a naprosto klíčové negativum byly problémy s SD kartou - náš 1. kus kamery cca po půl roce používání stále čím dál častěji v náhodné okamžiky po startu (někdy ihned, jindy po hodině) hlásil při jízdě Chyba paměťové karty - nepomohlo ani formátování karty přes PC ani přes kameru, nepomohla ani výměna karty za jiný typ, jiného výrobce i jinou kapacitu. A tak jsme kameru po roce museli vrátit - spolehlivost záznamu u tohoto typu výrobku je naprosto klíčová vlastnost. U 2. kusu se bohužel závada s kartou nestihla projevit, protože jsem jej po 2 týdnech musel vrátit kvůli tomu, že nespolupracoval se zadní kamerou. Od výrobce jsme však dostali informaci, že tento typ závady s SD kartou se vyskytuje jen v mizivém množství případů (těžko říct, zda je to pravda).
Jako negativum napájení přes superkondenzátor hodnotím jeho nedostatečnou rychlost nabití (anebo aspoň chybějící možnost nastavení zpoždění spuštění kamery při startu auta) - co se mi totiž stávalo je, že zastrčím klíče do zapalování, otočím je do pozice žhavení motoru před startem a v tomto okamžiku se mi už zapínají USB porty v autě a kamera nastartuje, ale též i motor se připraví na start, a jakmile jej po 5s od zasunutí klíčů do zapalování startuju, vypínají se mi USB porty a kamera, jelikož za těch 5s nestihla dobít superkondenzátor, se natvrdo vypíná a po nastartování motoru se opět zapíná (předpokládám, že to nečekané vypínání natvrdo kameře moc nesvědčí).
Z volitelného příslušenství jsem testoval CPL polarizační filtr, měl jsem zakoupeny 2ks, ale musel jsem oba vrátit - za jízdy z filtrů pokaždé samovolně vypadlo polarizační sklo (ono tam snad ani nebylo přilepené v obrubě toho filtru - klidně bych si to nějak opravil sám ale neznal jsem jak mám to sklíčko správně natočit, aby poté správně odfiltrovávalo odrazy od palubní desky).
Co se týče mobilní aplikace, přes kterou si kameru nastavujete a stahujete si z ní záznamy, tak ta má své mouchy. Např. s připojením přes wifi ke kameře jsem neměl problém. Ale štvalo mě, že pokaždé, když jsem chtěl na kameře něco přes aplikaci nastavit, musel jsem nejprve přes aplikaci vypnout pořizování záznamu z kamery a až poté jsem mohl cokoliv přenastavit, kde po přenastavení mi aplikace opět zase sama zapnula záznam a když jsem chtěl zase něco změnit, musel jsem záznam opět zase pozastavit - otravné. Také mi občas aplikace nehlásila, že kamera aktuálně pořizuje záznam, když opravdu pořizovala.

Reakce značky TrueCam

děkujeme Vám za Vaši recenzi produktu. Velmi si Vážíme času, který jste jejímu napsání věnoval.
Mrzí nás kombinace potíží se kterými jste se s naší kamerou setkal, ačkoli se nejedná o standardní projevy kamery.
Potíže s SD kartou u Vaší první kamery i problém párování zadní kamery s druhou pořízenou kamerou nepovažujeme za běžné.
Věříme, že naše zákaznická podpora Vám pomohla vyřešit záležitost k Vaší spokojenosti.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25