Recenze TrueCam

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Marek

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Velikost
  • Jednoduché ovládání přes aplikaci v telefonu
  • Za tu cenu kvalitní záznam
  • Dlouhý kabel

S kamerou jsem velmi spokojený. Líbí se mi především její velikost díky které se dá velmi pěkně schovat za zpětné vnitřní zrcátko. Překvapil mě záznam v noci.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Dobrý obraz.
  • Kamera se neustále vypíná a opětovně zapíná, nenačítá GPS, při přejetí nerovnosti se s lupnutím vypne zvuk a znovu se zapne opět s lupnutím.

Příliš mnoho problémů. větších rozměrů. V podstatě jsem vyhodil peníze za nákup kamery, kterou nelze použít.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, pokud Vám kamera vykazuje nestandardní chování.
Jestliže se Vám nenačítá GPS signál, může se jednat o blokaci příjmu signálu čidly a senzory vozu. Zkuste kameru posunout blíže ke spolujezdci a ověřit, zda se GPS signál načte.
Ohledně vypínání a zapínání zvuku prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu na [email protected], rádi Vám pomůžeme s řešením potíží.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Roman

• Obraz
  • Provedení
  • Není co vytknout
  • Instalace

Ověřený zákazník TrueCam.cz Petr59

• kontrola vzadu

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Petr59

• radary v paměti

velmi dobrá kamera

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnoval. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník CZC.cz Blanka

Zakoupeno v CZC.cz

• Rozměry
  • Montáž
  • Detekce nárazu (na parkovišti)
  • Kvalitní zvuk

Super obraz z kamery. Pokud někdo nevyžaduje otravný displej v autě, tak toto je volba číslo jedna.

Ověřený zákazník Exkalibr.cz Marek

Zakoupeno v Exkalibr.cz

• Absolutně nej cena na trhu.
  • Výborný výrobek
  • Funguje a kvalita obrazu je výborná.

Je to výborná kamera, za skvěle peníze. Před tím jsme měly kameru za 4000 kč, ani nechci jmenovat značku a kvalitu videa nelze porovnávat, za rok prostě odešla.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Vážíme si času, který jste recenzi věnoval.
Přejeme pěkný den.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Paulina

Přidáno: 1. dubna 2023

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Malá a nenápadná
  • Kvalita za rozumnou cenu
  • Záznam z kamery je v dobré kvalitě.

Zapojení a uvedení do provozu bez problémů. Jednoduchá obsluha a dostatečná kvalita.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnovala. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník CZC.cz Eliška

Přidáno: 1. dubna 2023

Zakoupeno v CZC.cz

• Kvalitní rozlišení
  • Malá, ale šikovná.
  • vzhled

Videa a zpracování na velice dobré úrovni.

Ověřený zákazník MALL.CZ Martin

Přidáno: 31. března 2023

(naposledy upraveno 31. března 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Malá kamera.
  • Magnetický držák.
  • Dostačující.
  • Nemá vlastní baterii, ale jen superkondenzátor, za mě velké mínus.
  • Napájení je v držáku, doma kameru bez dalšího držáku nepřipojíte, musíte vyndat sd kartu.

Na normální používání dobrý.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Vážíme si času, který jste recenzi věnoval.
Přejeme pěkný den.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Radek

Přidáno: 30. března 2023

• Dobrá kvalita
  • Snadné zapojení
  • V příslušenství dostatečně dlouhý kabel pro připojení k přední kameře i pro 5 metrů dlouhé kombi
  • Modrá kontrolka zbytečně silně svítí. Po přelepení černou páskou problém odstraněn :-)

Za rozumné peníze velmi dobrý produkt. Velmi slušná kvalita záznamu.

TrueCam A5 Pro WiFi

TrueCam A5 Pro WiFi

Ověřený zákazník MALL.CZ Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• me očekávání splnila

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. března 2023

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Pokud plánujete dávat kameru na spodní část okna, tak určitě nekupovat. Tato kamera je vhodná pouze pokud ji přilepíte nahoru a kabel schováte pod polstrování. Takže to chce odbornou montáž.
  • Velmi špatně se lze dostat k nastavení sklonu kamery, když je kamera přilepená těsně ke sklu.
  • Pokud chcete využívat hlídání při parkování, je třeba přikoupit dodatečný kabel a ten chce odbornou montáž k baterii auta.

Vzhledem ke způsobu montáže nedoporučuji. Mnohem lepší jsou kamery, které mají k oknu přilepený pouze magnetický držák.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi naší kamery.
Kameru ve vozidle doporučujeme umístit v horní pravé části čelního skla (za zpětným zrcátkem), a to z důvodu ovladatelnosti a nastavení sklonu objektivu.
Kamera TrueCam H25 GPS 4K disponuje pokročilou parkovací funkcí Parkshield, pro její funkčnost je nutné kameru zapojit pomocí hardwire kitu přímo na pojistnou skříň vozu. Toto zapojení doporučujeme provádět ve specializovaném středisku, jehož zaměstnanci jsou pro montáž vyškoleni.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. března 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Vynikající kamera
  • Vynikající obraz
  • 4K rozlišení, 30 fps
  • Možnost připojení zadní kamery, nebo vnitřní kamery
  • Podpora karet až 256 GB
  • Lepí se přímo na sklo
  • Noční záznam je vynikající
  • Nemá konkurenci
  • Je možné připojit pouze jednu kameru, buď zadní, nebo vnitřní.

Vynikající kamera

Ověřený zákazník TrueCam.cz Stilo

Přidáno: 28. února 2023

Zakoupeno v TrueCam.cz

Špičkový výrobek,koupil jsem kameru přítelkyni,jako
dárek,ale stejnou mám už 3.roky ve svém voze a jsem s ní stoprocentně spokojen.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Věříme, že budete s tímto modelem spokojen.

Ověřený zákazník Alza.cz Josef

Přidáno: 28. února 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• vysoké rozlišení
  • čeština

Kamera má super rozlišení a díky tomu je obraz dobře viditelný. Dokonce má i noční režim, který pomáhá dost za horších viditelných podmínek. Celá kamera je v českém jazyce a nastavení je snadné.

Ověřený zákazník Electro World Richard

Přidáno: 25. února 2023

Zakoupeno v Electro World

• 4K rozlišení
  • design
  • nenápadná
  • parking shield

Už čtvrtá kamera od True Cam a zatím asi fakt nejlepší.

Martin Martin

Přidáno: 18. února 2023

(naposledy upraveno 22. února 2023)

• Chvalitebný obraz ve dne jak 4K při 30 fps tak i ve 2k při 55 fps
  • příslušenství (je toho opravdu hodně oproti konkurenci)
  • nastavení kamery je intuitivni
  • Dobrá podpora
  • sklon kamery u mého vozu ford Smax je to velmi hraniční, s větším sklonem už by jste měli problém.
  • nemá vlastní napájení což není problém do doby dokud budete řešit nějaký zásadní problém. Pak jedině napíchnout powerbanku.
  • praskání v záznamu, když vezmete nějakou nerovnost nebo při zavření dveří.
  • noční obraz je horší pokud jedete po neosvětlených silnicích, dokonce nerozpoznáte co za auto projelo proti Vám. A obraz je docela kostičkovaný až rozmazaný( mam H7 žárovky, takže možná s xenony nebo ledkama bude obraz lepší), jinak v osvětleném městě je vše ok obraz pěkný.
  • a teď jádro pudla - GPS trvá než naběhne klidně i 20-30 minut takže kamera nemá v zaznamu po tuto dobu rychlost a ani Vám neukazuje radary a pod. Až se z nějakýho důvodu kamera rozhodne, že aktivuje GPS tak ma zpoždění. Před aktualizací 2-4 sec po aktualizaci více. Takže když stojím tak na kameře mám pořád rychlost například 40km/h. Po aktualizaci FW je to jeste horší a když aktualizujete radary a semafory tak pak Vám to neukazuje co před tím ukazovalo. O to horší je,že po 5 dnech mi ji v obchodě vyměnili za jinou a mám ten samý problém.

Kdyby se výrobce nechvástal GPS a radary dal bych 80%, jelikož ten obraz je ve dne a v osvětleném městě docela pěkný. Bohužel ale ,že na dvou kamerách( první jsem vrátil a vzal jsem si znova tu samou s doměním,že jsem narazil na špatný kus) mi nefungují právě tyto dvě funkce a hlavně je dohromady mam i s cestou 6 dnů musím dát 30%. Příště bych firmě navhl, že méně je více.Jinak po jednání s podporou mi mi byla sdělená otázka jestli nemám vyhřívané čelní sklo, na otazku jsem odpověděl že ANO. Prej je všeobecně známo, že autokamery mají problém s GPS pokud je vyhřívané čelní sklo. Na tento popud jsem si zavolal na podporu výrobce autokamery MIO a bylo mi řečeno, že o tomto nikdy neslyšeli a že u jejich kamer se toto nestává. Proto jsem kameru od Truecam vratil a objednal si o pár stovek drahší kameru Mio MiVue 886( jedu na rozlišení 2k 60fps) a co se nestalo. Kamera nemá žádný problém s vyhříváním čelního skla, hned naběhne GPS a i odezva rychlosti je mnohem lepší jak u kamery Truecam. Jinak autokamera od Mio má mnohem lepší záznam hlavně v noci kde se spoléháte jen na světla svého vozu. Všeobecně má o chlup lepší obraz MiVue 886.(pro zajímavost jsem se dozvěděl, že kamera truecam H25 má chip jen na 2k a do 4K přepočítává.)
Takže shrnutí pokud Máte vyhřívané čelní sklo a chcete využívat GPS signál a nebo chcete ještě lepší obraz, doporučuji si připlatit a koupit Mio MiVue 886 a nebudete jak po zvukové, obrazové a GPS stránce naštvaný.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi.
Mrzí nás Vaše nespokojenost s kamerou TrueCam.
Praskání v záznamu určitě není standardní chování kamery, mohlo dojít k uvolnění mikrofonu.
Vyhřívání čelního skla skutečně může blokovat příjem GPS signálu, stejně tak různá čidla a senzory vozu, pravděpodobně by postačilo kameru posunout doprava blíže ke spolujezdci (za zpětné zrcátko).
TrueCam H25 GPS 4K má reálné 4K rozlišení, nedochází k přepočítávání z 2K.
V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na [email protected].
S pozdravem a přáním pěkného dne

Ověřený zákazník Alza.cz CzechSir

Přidáno: 18. února 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Vynikajici obraz
  • Kamera je uchycena primo na skle a obraz tak neni roztreseny
  • Jednoduche kameru sundat z drzaku
  • Wi-fi, ale!!!!
  • Nefunkcni univerzalni software “RoadCam” od spolecnosti “qianxian gao”. Nelze v nem ani nastavit vsechny parametry a i na appstore ma jen 1*
  • Pri stisknuti tlacitka ulozit zaznam to musite zmacknou presne v dany cas. Viz dale
  • U aut s vice polozenym celnim sklem je to na hrane s natocenim kamery smerem dolu, vic proste nejde
  • V lete je nutno kameru sundat, kdyz na ni sviti slunce, tak se rozpali na velmi vysokou teplotu a ze skla se odlepi. Samotny drzak se jekz takz udrzi, ale i tak jsem musel pouzit jinou (transparentni) oboustranou pasku, ale i tak uz je z venku vice videt.
  • Neni mozne pred cocku dat filtr a ve skle pred kamerou se mi odrazi obraz z autoradia (take to ma souvislost s vice polozenym celnim sklem

Porovnavam s predchozi kamerou TrueCam A7s
Lepsi konstrukce lepsi obraz.
Mela byt vyhodou wifi, ale z duvodu uplne de…niho software to stejne dal stahuji tak, ze vyndam pametovou kartu a dam ji do PC.
Pri ulozeni zaznamu zachova pouze ten konkretni. Pokud se zrovna preklopi smycka (jde nastavit 1,3, 5min) tak si zapamatuje zaznam az po dane udalosti. V predchozi kamere bylo super, ze si ulozil i nahranou smycku pred i po a byla jistota, ze o dulezity zabery neprijdete. Urcite je potreba nastavit co tu smycku, aby tech prechodu bylo co nejmene a nejmensi riziko, ze prijdu o zaznam, ktery chci zachovat.
Poku by vyrobce provedl aktualizaci firmware pro ukladani zaznamu pred i po stisknuti tlacitka a pripadne i dodal vlastni software pro stahovani zaznamu a nastaveni kamery, nevahal bych a koupil si znova. Za soucasnych podminek spis ne

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi kamery. Mrzí nás Vaše nespokojenost s aplikací určenou pro kameru TrueCam H25. Pokud Vám aplikace Roadcam nevyhovuje, lze vyzkoušet i náhradní aplikaci Viidure https://apps.apple.com..., otestovali jsme možnost stahování souborů a funguje naprosto v pořádku.
Uzamykání okolních smyček bylo jako funkcionalita odebráno, abychom vyhověli většímu počtu uživatelů.
V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na [email protected], rádi Vám poradíme.

TrueCam H7 GPS 2.5K

TrueCam H7 GPS 2.5K

Ověřený zákazník PENTA CZ s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2023

Zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

Snadné spárování s telefonem. Snadná montáž. Kvalitní nahrávky. Bezstarostný provoz.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s kamerou.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25