Recenze TrueCam

Přidáno: 9. září 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Supr
  • Nemá

Funguje bez problémů odpovídá popisu

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník TrueCam.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2022

Zakoupeno v TrueCam.cz

Prostě dokonalá kamera.Je to moje už druhá.

TrueCam H2x zadní kamera

TrueCam H2x zadní kamera

Ověřený zákazník TrueCam.cz Mojmír

Přidáno: 29. srpna 2022

• Je lehká
  • Přiložený kabel dostatečně dlouhý
  • otravná modrá LEDka, musel jsem přelepit černou páskou
  • komplikovanější instalace
  • mohla by být klidně menší

Instalace se zkomplikovala, protože jsem musel použít dvě 3M oboustranné lepící pásky (naštěstí přiloženo), protože ta nachystaná je v podstatě utopená pod plastovým okrajem = nelepí.
Na kamerce je navíc velice silně svítící modrá LEDka, kterou jsem musel přelepit černou páskou.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Mojmír

Přidáno: 29. srpna 2022

• výborný obraz
  • fajn balení - dobré příslušenství
  • nelze provozovat bez napájení
  • nelze odstranit logo Truecam ze záběru
  • občas zobrazuje rychlost i když to po ní nikdo nechce (ignoruje nastavení screensaveru)
  • přiložená SD čtečka nefunguje

Velice dobrá kamerka s výborným nočním obrazem.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi kamery.
Kamera nedisponuje interní baterií, není tedy možný provoz bez napájení.
Ohledně nežádoucího zobrazení rychlosti a nefunkční čtečky SD karet nás prosím kontaktujte na [email protected], rádi Vám pomůžeme situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

TrueCam M11

TrueCam M11

Ověřený zákazník MALL.CZ Jirka D

Přidáno: 17. srpna 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Produk ( kamera ) je výborná, přesně to co jsem očekaval , noční vidění, skvělý obraz, wi fi , snadné ovládání. Ale jeden problém, strašně se hřeje.

Reakce značky TrueCam

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Ověřený zákazník TrueCam.cz Honza

Přidáno: 14. srpna 2022

• Rozlišení
  • Možnost připojení zadní kamery
  • Možnost výběru, který obraz z jaké kamery se bude zobrazovat na displeji kamery (Přední/zadní/oba - PIP)
  • Možnost SW rotace obrazu v obou osách
  • Hlášení radarů (možnost update databáze)
  • Funkce ParkShiled je vysoce energeticky náročná vzhledem ke kapacitě běžných autobaterií
  • Chybí podrobnější návod
  • Z TrueCam mi nebyli schopni odpovědět na dotaz, jaký je u funkce ParkShiled rozdíl mezi režimy "G-Senzor" a HardWire kit. Já jsem žádný rozdíl nepozoroval.
  • Vyšší cena

Kameru jsem i po několika týdnech ještě nestihl namontovat. Vzhledem k přítomnosti airabagů ve sloupcích, si nechám montáž někde udělat. V prvním kroku jsem ale potřeboval zjistit, jak přesně se chová funkce ParkShield, kvůli které jsem si nakonec koupil i HardWire kit. Mé očekávání bylo takové, že kamera je schopna se přepnout do úsporného standby režimu, ve kterém jsou napájený jen nejnutnější obvody, zejména G-Senzor, který při detekci otřesu kameru probudí, ta natočí záznam o předvolené délce a zase se uspí. Jaké bylo mé nemilé překvapení, že kamera po přepnutí do režimu ParkShield pouze vypne displej. V tomto režimu je spotřeba z baterie neskutečných 400 mA, což je pro delší stání nepřijatelné.

Bohužel, z chování funkce ParkShield jsem usoudil, že tato funkce není zamýšlena pro dlouhodobé parkování. Lze nastavit, jak dlouho po vypnutí zapalování má být ParkShield aktivní. Minimální čas je jedna hodina, maximální čas je "nekonečno". Po nastavené době se kamera uspí a již nereaguje na případný otřes. I tak ale je odběr z baterky v tomto případě někde mezi 20 - 30 mA, což je pro delší stání taky docela dost (cca. 0.7Ah za den). Z tohoto důvodu je pro mě ParkShield nepoužitelný.

Akceptovatelný klidový odběr z baterky bych si představoval někde kolem 1 mA, aby se při delším stání nevybila baterka. A to i za cenu, že se bude kamera déle probouzet.

Co se týká kvality obrazu a zvuku, tam nemohu soudit, ale jsem přesvědčený o tom, že po téhle stránce je kamera vynikající, už jen kvůli své ceně a že ji budu mít v autě namontovanou, tak že s ní budu spokojený. Jen ji nebudu moci mít trvale napájenou, kvůli vysoké spotřebě z baterky.

TrueCam H25

Ověřený zákazník Future line shop Marie R.

Přidáno: 7. srpna 2022

Zakoupeno v Future line shop

• kvalita za dobrou cenu,doporučuji všem
  • videa jsou čistá, pěkná
  • detaily v obraze

Kamera dobře zachycuje detaily a to i ve vyšší rychlosti. Velký displej. Doporučuji ke koupi.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnovala. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

TrueCam H25

Ověřený zákazník Svět Počítačů Vilem F.

Přidáno: 6. srpna 2022

Zakoupeno v Svět Počítačů

• pěkné záznamy
  • cena/výkon
  • design

Je to dobrý poměr cena/výkon. Pro moje účely to bohatě stačí. Chtěl jsem levnější ale kvalitní kameru do auta, což tahle splňuje.

TrueCam H25

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Radvan F.

Přidáno: 5. srpna 2022

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• Poměr cena/výkon
  • Kvalitní obraz za dobrou cenu
  • Kvalitní audio
  • Příslušenství

Při hezkém počasí je obraz idealní. Na dovolenou ji můžu doporučit to jako ideálního parťaka na dlouhé a nebezpečné cesty. Když je ale horší světlo/ tma už to není taková paráda, ale pořád to natáčí skvěle, vše potřebné se dá lehce na videu rozpoznat. Za svou cenu je to určitě zajímavá volba na letní dovolené na dlouhou cestu.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnoval. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník Digilama Ověřený zákazník

Přidáno: 4. srpna 2022

Zakoupeno v Digilama

splňuje účel ☺.

TrueCam H25

Ověřený zákazník TrueCam.cz Hana F.

Přidáno: 4. srpna 2022

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Má víc funkcí, než jsem očekávala
  • Vysoké rozlišení
  • Snadná ovladatelnost

Synek si přál kameru jako dárek. Je spokojený.

Ověřený zákazník PENTA CZ s.r.o. Filip

Přidáno: 3. srpna 2022

Zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• velikost kamery
  • kvalita videa
  • vždy po ruce
  • Noční natáčení

Pěkný obraz, super stabilita obrazu, po seznámení super. Skvělá kamera po všech stránkách.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Matěj

Přidáno: 2. srpna 2022

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• malé rozměry
  • slušná kvalita záznamu
  • dostal ji vnuk
  • super cena

Dostal to jako dárek vnuk. Takže nehodnotím, nechal jsem originálně zabaleno. V každém případě to potěšilo :-)

TrueCam H25

Ověřený zákazník Eberry.cz Libor W.

Přidáno: 1. srpna 2022

Zakoupeno v Eberry.cz

• dobrá kamera, čas ukáže co vydrží
  • praktický výrobek
  • Dobrá cena
  • Dostačující parametry

Za tuto cenu je to celkem slušný výrobek. Ještě jsem kameru neměl příležitost pořádně otestovat. Kvalita obrazu je slušná. Děkuji.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Michal

Přidáno: 19. července 2022

Zakoupeno v TrueCam.cz

Kamera funguje jak má nemám co bych mohl vytknout zam super volba

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Věříme, že budete s tímto modelem spokojen.

TrueCam H5 WiFi

TrueCam H5 WiFi

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. července 2022

• Super je velikost i možnost sundat kameru z držáku jen pomocí magnetu.
  • Baterie
  • Velikost karty jen 64GB

S kamerou bych byl celkem spokojený, nebýt neustálého problému s baterií.
Jakmile se v létě udělaly vedra, tak baterie v kameře po přehřátí přestala fungovat, takže kamera po odpojení napájení okamžitě zhasla a i když byla napojená na napájení, tak ukazovala nabíjení, ale baterie se nikdy nenabila. Po reklamaci a výměně baterie za novou nastala stejná situace. Po letních teplotách baterie přestala fungovat. To by ještě nebylo tak hrozné, kamera funguje, problém je ale ten, že po každém odpojení od napájení se smaže datum a čas. Takže pokaždé začne kamera nahrávat od stejného datumu a to je ten problém. Po zaplnění karty přestane nahrávat, protože když jsou na kartě záznamy s novějším datumem, tak je nesmaže, aby si uvolnila místo na novou nahrávku. Takže člověk si myslí , že kamera nahrává a ono nic.
Navíc teď po dvou letech to hlásí chyba karty. Dám jinou kartu a pořád hlásí chyba karty, takže kamera na vyhození.

Reakce značky TrueCam

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás vzniklé komplikace. Zřejmě se bude jednat o sníženou kapacitu baterie. Záruka na kapacitu baterie se vztahuje na šest měsíců od data zakoupení. Co se týče chyby paměťové karty, doporučujeme paměťovou kartu naformátovat, ideálně přímo v kameře. V případě dalších dotazů prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu na e-mailu [email protected].
S pozdravem a přáním hezkého dne

Ověřený zákazník CZC.cz Jirka

Přidáno: 13. července 2022

Zakoupeno v CZC.cz

• Velmi dobré zkušenosti
  • malé rozměry
  • lehká
  • kvalitní obraz videa

Tuto kameru jsem dostal jako dárek od kámoše. Dobrý poměr cena výkon. Po dvou dnech používání, můžu říct, že kamera má krásný výstup.Malé rozměry dělají velký plus u produktu.

Ověřený zákazník MALL.CZ Vladimír

Přidáno: 12. července 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• malá
  • lehká
  • dobré rozlišení
  • příslušenství na upevnění

Ještě jsem nestačil vyzkoušet, ale jako dárek k nákupu auta vynikající nápad!

Ověřený zákazník TrueCam.cz Ondra

Přidáno: 6. července 2022

• pěkné zpracování
  • noční řežím

Zatím kameru používám krátce, ale jsem spokojený. Super je držák a hlavně lehké nastavení v češtině.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25