Recenze TrueCam

Ověřený zákazník Alza.cz Zdeněk

Přidáno: před hodinou

Zakoupeno v Alza.cz

Snadná instalace a nastavení v aplikaci.

TrueCam H7 rear

TrueCam H7 rear

Ověřený zákazník Alza.cz Zdeněk

Přidáno: před hodinou

Zakoupeno v Alza.cz

Jednoduchá instalace , nastavení kamery.

TrueCam M11

TrueCam M11

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. dubna 2024

• Kvalita záznamu
  • Problémy s nastavením

Je škoda, že kamera novější řady má složité nastavení a při špatném nastavení kamery, kamera neustále vypíná. Kdybych měl jít do řady M, tak jedině už jen M7, kde nejsou takové problémy, jak u novějšího modelu M11.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Václav

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• kompaktní řešení
TrueCam H5 WiFi

TrueCam H5 WiFi

Jan Búda Jan Búda

Přidáno: 24. března 2024

• Snadné sundavání a nandavání kamery, kvalita obrazu je ok
  • Sama se resetuje.

Po pár letech zcela umřela vnitřní baterie. To by se dalo pochopit, bohužel zároveň s tím kamera občas ztratí i uložení vnitřního nastavení - pravidelně se kompletně vyresetuje, včetně vypnutí "Loop recording" a tím pádem přestane nahrávat (plná karta), dokud člověk vše zase nenastaví. Což se dělá dost krkolomně, když kameru ani nemůžete sundat ze skla kvůli napájení.

Reakce značky TrueCam

děkujeme Vám za recenzi našeho produktu.
Je nám líto, že jste měl problémy s baterií kamery a že se nedaří udržet nastavení kamery. Pokud se s tímto potýkáte, doporučujeme Vám nechat baterii vyměnit. Pro řešení této situace se můžete obrátit na naši zákaznickou podporu, která Vám ráda pomůže, prostřednictvím emailové adresy [email protected].

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2024

(naposledy upraveno 19. března 2024)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Splnil očekávání viz předchozí recenze
  • Mobilní aplikace Roadcam je kapitola sama pro sebe = odinstalováno.
  • PC Program Horson Player doporučený k přehrávání videí z kamery má neodpovídající znázornění rychlosti vozidla (kamera - program) a nemožnost si toto vypnout či zkalibrovat. Zbytečný pokus nabídnout něco víc než jiné přehrávače MP4. Zamrzí zde chybějící CZ jazyk = odinstalováno.
  • Sklon displeje je na hraně praktické použitelnosti - obrazové hlášky - znázornění radarů, rychlosti, vzdálenosti jsou za jízdy obtížně čitelné a pro řidiče můžou tak být rozptylující a tím pádem rizikové. (Samozřejmě pro čitelnost záleží kde je kamera instalována a to zase omezuje zákon.)
  • chybějící polarizační filtr na čočku - odlesky palubní desky

Kameře v podstatě nemám co vytknout, splnila očekávané dle předchozích recenzí. Vytknout mohu jen obslužné programy, to je zbytečná ostuda v dnešní době. Sráží to jinak kvalitní produkt do průměrnosti, což je škoda... K hláškám. Zamyslel bych se nad tím, zda by nebylo lepší používat kameru jako kameru a přes wifi jako vysílač hlášek do jiného zařízení - mobilu, Mobil bývá umístěn v většinou v držáku a zorném poli řidiče a ihned by tak byly dostupné údaje k vyhodnocení řidičem. K napájení mobilu se využije dodávaný autozapalovač.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.

Anonym Anonym

Přidáno: 16. března 2024

• i don't know
  • i don't know

The TrueCam A5 Pro WiFi is a dash cam offering Full HD video recording and WiFi connectivity for easy footage transfer. Here's a breakdown of its key features:

Pros:

Sharp Video Quality: Records in Full HD (1080p) for clear capture of details on the road.
WiFi Connectivity: Allows for easy transfer of footage to your smartphone or tablet for viewing and sharing.
GPS: Tracks your location and speed, providing valuable context for recorded events.
Radar Detection (Europe): Warns you of speed traps in European countries (check compatibility for your region).
Cons:

Limited Night Vision: While night recording is possible, reviews suggest it might not be the strongest for low-light conditions.
No Cloud Storage: If you rely on cloud storage for dash cam footage, this model might not be ideal.
Consider Alternatives: Depending on your priorities, some competitors might offer features like wider viewing angles or parking mode at a similar price point.
Overall:

The TrueCam A5 Pro WiFi is a decent dash cam option with good video quality and the convenience of WiFi transfer. However, consider night vision limitations and explore competitor features before making your final decision. Also try <a href="https://carxapk.net... Drift Racing Lite mod version</a>

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Perfektní, koupena jako dárek, funguje skvěle, minimalistický design. Kvalitní videa. Snadná instalace. Doporučuji.

Michael Křepelka Michael Křepelka

Přidáno: 14. března 2024

• Za málo peněz hodně muziky.
  • SDXC / SDHC
  • 128 gb
  • bez displeje
  • Pokud chce člověk jednoduchou kameru bez displeje, radarů a všelijakých blbostí tak správná volba..

Za mě spoko. Kupoval jsem ji ve slevě, chtěl jsem jednoduchou kameru bez displeje a bez upozorňovaní na radary atd.. Podle parametrů není nejnašlapanější na světě ale kvalita je dostačující a za mě velké plus, že sice není nenašlapanější ale je víceméně nová a podporuje SDXC / SDHC až 128gb. Konečně jsem na něco využil paměťovou kartu. Ještě jsem kupoval kameru na motorku a pět jsem jich vrátil zpátky skrz nepodporovaný formát..

TrueCam A7s

TrueCam A7s

Přidáno: 24. února 2024

Zakoupeno v TrueCam.cz

Funguje přesně jak má, jen trochu problémy s aktualizací.
Používám win 10 a aplikace nemůže kameru najít....

Ověřený zákazník Alza.cz kolybelník

• celkem jednoduchá obsluha

Ověřený zákazník elem6 Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2023

Zakoupeno v elem6

nenápadná kamera, která skvěle natáčí

Přidáno: 2. prosince 2023

Přidáno: 25. října 2023

funkční -- spokojenost

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 18. října 2023

(naposledy upraveno 18. října 2023)

Zakoupeno v Electro World

• Poměr-cena.
  • Vyžaduje se trvale napájení

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník Digiboss Tibor

Přidáno: 17. září 2023

Zakoupeno v Digiboss

• Pomocník pro získání pojišťovacích náhrad
  • Zvýšení pocitu bezpečí na silnicích

TrueCam H25 mě okouzlila svou kvalitní optikou a možností zachytit ostrý obraz i za různých světelných podmínek. Pro mě je to zároveň zábava a skvělý technologický doplněk.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Eduard

Přidáno: 16. září 2023

Zakoupeno v Svět Počítačů

• malá
  • lehká
  • dobré rozlišení
  • příslušenství na upevnění

Ještě jsem nestačil vyzkoušet, ale jako dárek k nákupu auta vynikající nápad!

Ověřený zákazník elem6 Jarda

Přidáno: 15. září 2023

Zakoupeno v elem6

• Funkce zpomaleného záznamu.
  • Možnost propojení s chytrými zařízeními.
  • Snímání fotografií během jízdy.

Každodenní dojíždění do práce může být náročné. S autokamerou TrueCam se cítím v bezpečí před nečekanými situacemi na silnici a mám důkazy pro případné nesrovnalosti.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnoval. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25