Recenze Walmark

Walmark GinkoPrim Max 60 tablet

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: včera, 20:36

• Tablety se dobre polykají

Tento produkt byl opravdu fajn. Nečekala jsme tedy mnoho ale byla jsme velmi příjemně překvapena. Tablety se velmi dobře polykaly - maji ideální tvar a nejsou “suché”. Po pár dnech používání jsem k mému překvapeni, zacla pociťovat pozitivní učínky ma mou paměť. Určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Přidáno: včera, 15:18

• Velká vstřebanost díky vitamínu C
  • Obsahuje vitamín B12 a kyselinu listovou
  • Obsahuje selen, zinek a hořčík
  • Balení jen na měsíc

Pokud jste unavení a bez energie, železo by mohlo být tím pravým pomocníkem, jak se únavy zbavit. Tabletky Walmark Železo 20mg obsahují také kyselinu listovou, vitamín B12 a vitamín C pro lepší vstřebávání. Doporučené dávkování je jedna tabletka denně nalačno. Zapíjí se vodou. Užívání je tedy velmi jednoduché a vhodné i pro děti od 12 let. S produktem jsem po měsíci užívání spokojena, určitě zakoupím další balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Bohdana

Přidáno: včera, 14:23

• Velké balení 90 tablet
  • Zpevněné nehty a pleť
  • Žádný jsem nenašla

Po měsíci užívání doplňku stravy Walmark Zinek forte se mi zpevnily nehty a pleť,na vlasech jsem nic zvláštního nepozorovala.
Výhodou je snadné užívání jen 1x denně, velké balení vydrží 3 měsíce.
Určitě přípravek doporučuji, cítím se v pohodě a zdravě.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• snížená únava
  • menší bledost
  • žádný

Doplněk stravy jsem užívala celý a rozhodně budu kupovat další balení. Koupila jsem si ho, protože dlouhodobě trpím chudokrevností a chtěla jsem něco, co by mi pomohlo s únavou a přijde mi, že vidím efekt, takže ho budu užívat dál a doufám, že uvidím další pokrok. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Dávkování 1 tableta denně je úplně optimální
  • žádný zápor jsem nenašla

Produkt Zinek Plus od firmy Walmark potřebuje delší čas na projev účinků týkajících se imunity nebo kognitivních funkcí. Zatím za 3 týdny užívání se mi zpevnily nehty.
Určitě v užívání budu pokračovat plné tři měsíce, což je obsah balení, a pak teprve budu moci posoudit všechny příznivé účinky.
Dávkování jedna tableta denně po jídle je super.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• Praktické balení
  • Dobře se polykají
  • Po dobu užívání jsem nezaznamenal žádnou změnu

S tímto doplněkem v jedné tabletě přijmete doporučenou dávku železa pro jeden den. Obzvlášť je to vhodné, pokud se cítite unavení nebo pravidelně darujete krev. Přípravek má praktické balení a hezký design krabičky. Určitě bych neváhal doporučilt ho komukoliv v mém okolí.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Nechutná po železe
  • Lehce polykatelné
  • Vlastně žádné nemá

Již po několika dnech, jsem cítila zmenu. Byla jsem méně unavená. Líbí se mi, že vyrobek neobsahuje jen železo, ale i ostatní vitamíny. Velmi oceňuji, že podporuje imunitní systém. Myslelo se i na dárce krve, což se vždy hodí. Tablety jsou lehce polykatelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Malá tableta
  • Užívání 1x1
  • Pozitivní vliv na imunitu
  • Pozitivní vliv na pokožku
  • Efekt na kvalitu vlasů není příliš zřejmý
  • Efekt na kvalitu nehtů je po jednom balení sporný

Tento produkt je uživatelsky příznivý. Užívá se jen 1 tableta za den po jídle. Tableta je malá, dobře se polyká, nemá žádnou pachuť. Co se účinků týče. Má pozitivní vliv na imunitu. Též pociťuji zlepšení kvality pokožky. Zlepšení kvality nehtů či vlasů po jednom balení je sporné, ale dlouhodobě věřím, že i tam se efekt dostaví. Za mne hodnotím kladně a doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Balení vystačí na 3 měsíce
  • Stačí jedna tableta denně

Vhodné pro muže i ženy.
Denní dávka v jediné tabletě, není nutné během dne přemýšlet nad tím, že si mám vzít druhou/třetí tabletu.
Po měsíci užívání mam více lesklé vlasy a pevnější nehty. Začal jej užívat i manžel a je spokojený. Ráda doporučuji, balení na 3 měsíce

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Kombinace železa a vitamínů
  • Více energie a menší únava
  • Velikost tablety
  • Snadné užívání

Železo, vitamín B12, kyselina listová a vitamín C - dohromady tato kombinace vitamínů snižuje únavu a zvyšuje energii. Jsem pravidelný dárce krve a po užívání Walmark Železo COMPLEX 20 mg jsem konečně neměla problémy s nízkými hodnotami železa. Hlavně oceňuji součást vit. C který je důležitý pro vstřebatelnost železa.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Malé prášky
  • Brala bych spíš prášky v nějaké pixle abych si mohla jen odsypat jeden.

Walmark zinek forte mě překvapil.
Byla jsem ráda že jsem byla vybrána mezi testery.
Zrovna jsem řešila špatný stav mých nehtů a vlasů.
Brala jsem opravdu pravidelně a byla jsem velmi spokojená s výsledkem. Nehty se mi pěkně zpevnily a vlasy přestaly vypadávat
Musím doporučit všema deseti

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Velikost balení
  • V jedné tablete denní dávka
  • Dlouhodobý efekt

Výrobek testují měsíc a zatím pozoruji zlepšení co se tyče kvality nehtů. Na vlasech zatím změní nepozoruji. V užívání budu i na dále pokračovat tak snad se projeví dlouhodobý účinek i na me vlasy, pokožku a také na imunitu, kterou mam bohužel již delší dobu oslabenou.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Velikost
  • Spojení více vitamínů
  • Účinky na únavu
  • Žádné

Doplněk stravy Complex železo 20 mg obsahuje kromě železa také vitamin B12, kyselinu listovou a vitamín C, čímž šetří jak peněženku, tak i místo v mé lékárničce a já oceňuji, že nemusím užívat několik doplňků stravy. Tabletky jsou opravdu malé a velmi snadno se polykají. Jako kojící maminka dvou malých dětí musím ocenit účinek na únavu, která je zanedbatelná ve srovnání se stavem před užíváním complexu. Jsem s produktem opravdu spokojená a budu jej užívat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Velikost tablet
  • Velikost balení
  • Účinky
  • Žádné

Trpím na studené ruce a nohy, celkově častý pocit zimy, a proto jsem vyzkoušela Železo od Walmarku. Tablety jsou malinké, což vidím jako plus, obsahují také vitamin B6. Po dobrání balení jsem si všimla zlepšení mých problémů, avšak musí se brát poctivě a pravidelně. Za sebe mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• jednoduche davkovani, 1 tableta na lacno
  • pridane vitaminy B12, C a kyselina listova

Walmark Železo Complex 20mg s vitamínem B12, kyselinou listovou a vitamínem C doporucuji pro ty, kteri chteji snizit unavu a vycerpani. Vyborne podporuje tvorbu krve a energii, dobre se vstrebava. Jedna mala tableta denne se dobre polyka. Doporucuje se brat na lacno nebo 2 hodiny po jidle.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Velikost tabletek
  • Užívání jedenkrát denně
  • Složení
  • Užívání na lačno
  • Je potřeba užívání déle než 1 měsíc, aby bylo možné je přesně určit.

Z doplňky stravy od společnosti Walmark jsem byla velmi spokojená.
Myslím si, že design balení láká již na první pohled.

Tabletky nejsou ani moc velké, za což jsem byla moc vděčná.
Nerada užívám obrovské tabletky.

Velice mne zaujalo složení. Železo, dále vitaminy C,E i B12, kyselina listová, hořčík, zinek a selen - společnost zde krásně dokáže v jedné tabletě podpořit i samotné vstřebávání železa.
Ale našla jsem i negativní stránku, ikdyž je drobnou. Ráda bych si vybrala možnost užívání, ale zde bylo jen na lačno před jídlem.
Trochu to omezuje a musela jsem své doplňky stravy brát na dvakrát. Tyto hned ráno a po snídani další.
Jinak mohu produkt opravdu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• vitaminy a mineraly
  • pozitivni učinky pro organismus
  • velikost tablet

Walmark Železo 20 - jelikož tento doplněk stravy uživam už dlouhodobě vnimam pozityvni učinky pro organismus a tělo. jsem darce krve a přijem železa je pro mě duležity, navic je tam vitamin B12, C, E. Mineraly železo, hořčik, kyselina listová, selen a zinek. Pro darce krve idealni volba

Ověřený zákazník Testuj.to Luboš

Zakoupeno v Testuj.to

• Vysoká dávka v jedné tabletě.
  • Žádných jsem si nevšiml.

Doplněk stravy, se po tak krátkém čase, podle mě velmi špatně hodnotí. Denně užívám více doplňků stravy a tak je těžké stanovit, jakým podílem, se který z nich podílí na celkovém přínosu. V souvisloti se Zinkem Forte od Walmarku jsem však toho názoru, že je příčinou zdravějších (silnějších) nehtů a pleti obličeje.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• Malá tabletka, vliv na imunitu, zlepšení pleti a nehtů
  • nemám nic, co bych vytkla

Ještě před měsícem jsem byla stále nachlazená a něco se o mě pokoušelo. Nyní beru zinek zhruba 40 dní a žádné příznaky nemoci nepociťuji. Vliv zinku se projevil i na mých nehtech, které jsou pevnější, a také na mé pleti. Tabletky jsou malé, snadno se polykají.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velké balení
  • Malé snadno poživatelné tablety
  • Zlepšení kvality nehtů
  • Podporuje imunitu
  • Zatím jsem neobjevila žádné

Walmark,, ZINEK,, je skvělý doplněk stravy, nečekala jsem žádné zázraky, ale byla jsem mile překvapená. Za necelý měsíc užívání se mi výrazně zlepšila kvalita nehtů, už se mi tak nelámou a netřepí a jsou pevnější. Tablety jsou malé a snadno se polykají.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25