Recenze Walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Balení
  • Tekutá forma

Tento doplněk stravy mě mile překvapil.Líbila se mi tekutá forma užívání a hlavně chuť,nebyla vůbec cítit rybinou.Užívala jsem každé ráno se snídaní.Po dobu užívání jsem cítila menší únavu a více energie.Určitě přemýšlím o dlouhodobějším užívání a budu doporučovat dále.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• Účinek

S rybím olejem jsem hodně spokojená. Měla jsem trochu obavu, jelikož nesnesu pachuť a vůni rybiny. Tady s tím nebyl žádný problém. Dokonce ani malé děti nemají problém s tímto olejem. Každé ráno se dokonce těší. Od té doby co jej užívám, mám zdravější nehty i vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• mohu doporučit

Betaglukany užíval od jiné firmy. Když jsem betaglukany Superionherbs jsou doplněné o neváhal jsem ani minutu a okamžitě jsem si je objednal. Udělal jsem dobře, užívám je ráno na lačno a jsem z nich nadšený. Výborná čistota betaglukanu v kombinaci s uvedenými čistě přírodními složkami, to je prostě paráda, je to na mé imunitě výrazně znát.*

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Zakoupeno v Testuj.to

• Složení výrobků pouze rostlinného původu
  • Snadné polykání
  • Příznivá cena

Beta glukan předčil moje očekávání, jsem s ním nadmíru spokojená. Se dvěmi malými dětmi jsem často pociťovala únavu a vyčerpání. Také mě trápilo časté nachlazení a dýchací problémy. Po měsíci užívání veškeré problémy zmizeli. Také čtyřletému synovi se imunita po užívání zlepšila. Přesto, že tabletky jsou trošku větší, tak se velmi dobře polykají. Velmi oceňuji čistě přírodní složení bez živočišných látek vhodné i pro vegany.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

Zakoupeno v Testuj.to

• Viditelný vliv na kůži již po prvním balení
  • Obohaceno vitaminem E
  • Dávkování
  • Cena (souvisí s dávkováním – balení vydrží pouhé tři týdny)

Pupalka mě velmi mile překvapila, po necelém měsíci používání jsem skutečně zaznamenala, že se stav mojí pokožky zlepšil, je pevnější, ne tolik vysušená jako dřív, přestože na mé neschopnosti se pravidelně mazat se nic nezměnilo. Vliv na cyklus jsem osobně nezaznamenala. Za nevýhodu považuji dávkování 2x 2 tobolky denně. Samotná tobolka je poměrně velká, takže polknout dvě naráz není úplně komfortní, no a ještě na to myslet dvakrát za den. Ale zase vliv na kůži tento malý diskomfort vyváží.

Ověřený zákazník Testuj.to Bohumila

• bez pachutě
  • hladké, snadno polykatelné
  • vše v pořádku

Pupalka dvouletá 500mg PLUS má pozitivní vliv na PMS, beru 2 tobolky denně a opravdu to pomáhá redukovat příznaky. Zlepšila se mi mírně i pokožka, ale pokračuji v užívání. Zlepšení imunitního systému jsem zatím nezaznamenala. Velikostně jsou tobolky úplně ideální k polykání.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Funguje
  • Snadno se polyká
  • Zlepšila se mi pleť
  • Ochrana před oxidačním stresem
  • Dávkování 2 tablety dvakrát denně

S pupalkou mám zkušenosti už delší dobu, kdy mi ji doporučil bylinkář coby ochranu před volnými radikály. Je pro mě důležitá správně fungující imunita, jelikož mám autoimunitní onemocnění. Je určitě dobré a účinnější ji užívat dlouhodobě. Tablety mají vhodnou velikost, snadno se polykají. Dávkování je rozloženo do dvou dávek, což nemusí vyhovovat každému. Každopádně se mi po pár týdnech užívání zlepšila pleť, a to hodnotím jako velké plus.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Přírodni složení
  • Jednoduché davkovani
  • Velikost tablet

Účinky Beta Glukanu hodnotím velmi kladně. Po celou dobu užívání jsem se vyhla nemocím i nachlazení a cítila jsem se dobře. Líbí se mi že jeho složení je přírodní. Obsahuje vitam C, černý bez a šípek, což je také dobré na posílení imunity. Je vhodný pro děti už od 3. Jenom velikost tablet je pro děti určitě nevyhovující. Dávkování 1x denně je také dobré.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• velikost tablety
  • účinek
  • krabička
  • složení
  • přírodní původ
  • dávkování
  • polykací tablety

Při užívání doplňku stravy Beta Glukan 200 mg Premium jsem velmi efektivně podpořila imunitu celé své rodiny. Všichni si ráno spolkneme jednu tabletu a je nám opravdu velmi dobře. Nezaznamenali jsme ani rýmu či kašel. Já navíc oceňuji přírodní původ a složení. Naše rodina bude Beta Glukan 200 mg Premium užívat i nadále, rozhodně doporučuji všem.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

• Velikost

Doplněk stravy Beta glukan jsme používali po dobu pár týdnů. Během této doby došlo ke zlepšení popraskanych koutků u pusy a u dcery ke zlepšení akné. Jeho přírodní složení je velké plus, zároveň oceňuji vitamin C, v kombinaci se šípkem a černým bezem to bude přínosný pomocník v chřipkové sezóně. Velikost tablet je pro dospělého akorát, děti si pravděpodobně budou tabletu půlit. Přípravek hodnotím kladně a ráda doporučuji dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• balení
  • účinek

Jestliže řešíte problémovou PMS nebo menstruaci, určitě vyzkoušejte pupalku.
Začala jsem ji užívat před pár týdny a když jsem dostala menstruaci bylo mi o poznání lépe, i PMS byla klidnější, takže bych řekla, že to má na ní opravdu kladný vliv.
Hodně se mi líbí, že je to navíc "přírodní cesta", k celkové podpoře organizmu (pleťi i kardiov. systému).

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Velikost tablet
  • Denní dávka 2 tablety

Pupalka dvouletá je ve formě tablet, které mají dobrou velikost a lehce se polykají. Co se týče pozitivních účinků, zaznamenala jsem po delším užívání lepší průběh menstruace a lepší náladu. Od doby užívání pupalky jsem zatím nemocná nebyla. Doporučuji každé ženě.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Velikost tobolek
  • Pravidelná menstruace
  • Jako u hodně léků, velká lahvička a uvnitř ještě spousta místa na další tablety,ale ty už tam nejsou.

U tohoto doplňku stravy se mi líbí přírodní složení a velikost tobolek. Jsou hladké a tak se dobře polykají. Není po nich žádná pachuť v ústech ani na jazyku. Malou nevýhodou je, že se musí užívat po jídle a 2x denně. Při dlouhodobém užívání jsem si všimla změny v pravidelném menstruačním cyklu. Což je fajn.

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

• Není cítit po rybině
  • Pomerančovo - citronová příchuť
  • Vhodný pro těhotné
  • Vhodný do pokrmů
  • Pro děti od 3 let

Každý den po jídle jsem si dala jednu čajovou lžičku tohoto produktu. Dětem jsem jí přidávala do jídla konkrétně do kaše. Příchuť pomerančovo - citronová mi chutnala. Produkt není cítit po rybině. Raději užívám tekutou formu na rozdíl od kapslí, které se mě i mým dětem hůře polykají. Také se mi líbí, že je produkt vhodný pro těhotné. Po delším užívání jsem se cítila mnohem lépe než předtím, ale určitě budu v podpoře zlaté omegy i nadále. Je opravdu skvělé, že je vhodné omegu do pokrmů jako jsou kaše i saláty. Tento produkt doporučuji nejen kolegům a kolegyním v práci, ale pořídím i rodině.

Ověřený zákazník Testuj.to Alice

• snadnost polykání tobolek
  • přírodní složení

Na doplněk stravy Pupalka dvouletá jsem byla moc zvědavá. Hlavně jsem byla zvědavá na její vliv na moji pleť. Už asi po 14. dnech užívání jsem měla pocit hezčí, jemnější pleti. Dokonce bych řekla, že měla vliv i na rychlost mojí rekonvalescence při nachlazení, takže pozitivní vliv na imunitu. Tobolky jsou celkem malé, takže se dobře polykají. A super je jejich plně přírodní složení. Určitě si ji zakoupím znovu

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• chuť
  • složení
  • po otevření je nutné skladovat v lednici
  • nemá odměrku

o proti jiným podobným produktům synovi chutná, ještě jsme nedobrali. zamíchané v jídle mu nechutná. chybí mi odměrka, koupili jsme si v lékárně stříkačku. tekutá verze synovi vyhovuje, nedokáže spolknout tablety, Jen mi trochu vadí, že se po otevření musí skladovat v lednici. Jelikož máme spotřebovanou asi půlku tak ještě nedokážu posoudit vliv, ale je pravda, že zatím nemocný nebyl. Určitě budeme pokračovat v užívání.

Ověřený zákazník Testuj.to Lívia

• Velikost tobolek
  • Přírodní složení

Jako kojící pociťuji zhoršený stav své pleti i svého imunitního systému. Pupalku užívám již pár týdnů a vidím zlepšení hlavně v kvalitě pleti. Je svěží a taková rozzářená. Tobolky mi vyhovují. At´ už jde o jejich velikost nebo o jejich přírodní složení, díky němu je mohu užívat právě i jako kojící. Tento doplněk stravy mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• vysoká koncentrace betaglukanu
  • obsah vitaminu C
  • velikost tablet
  • nepříjemná chuť

Tablety mají vysoký obsah betaglukanu, což je látka, kterou v doplňcích stravy běžně cíleně vyhledávám. Super je, že je zde v kombinaci s céčkem, takže ho nemusím doplňovat zvlášť a péče je komplexnější. Jako kuřačka obzvlášť oceňuji pozitivní dopad na dýchací ústrojí. Během užívání jsem nestonala a mám dobrý pocit, že o sebe nadstandardně pečuji. :) Co bych vytkla je velikost tablet, jsou tvrdé a na jazyku mají nepříjemnou chuť, spíše bych ocenila formu kapslí, ale je to maličkost a na celkovém dojmu jim to neubírá. Klidně bych je používala znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Chuť

Užívám lžičku denně po ránu. Mám více energie, jsem méně unavená, dopřávám kostem výživu. Má výbornou pomerančovou a citronovou chuť, tudíž není potřeba zapíjet. Vůbec nepoznáte že užíváte rybí olej.Je vhodná do salátů i pro děti. Rozhodně bych jí doporučila všem!

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Účinnost
  • rychlý nástup
  • jednoduchost

Úžasný doplněk stravy, který má přírodní složení a obsahuje vitamín C, šípek, černý bez. Tablety jsou hladké a snadno se polykají. Produkt mi dovoluji udržet imunitu na té správné úrovni, abych se mohla celoročně věnost spourtu. Určitě doporučuji všem, kteří bojují s oslabenou imunitou zejména ve chřipkové sezóně.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]