Recenze Walmark

• 1 tableta denne
  • Velikost balení
  • Výsledný efekt velmi rychle
  • Nenašla jsem

Přípravek Urinal Akut mě vazne zachránil. Je to jediný volně dostupný lek, který opravdu zabírá. Jeho slozeni je pouze z kvalitních látek. Vzhled balení je fajn, nijak mě nepohorsuje. Velikost balení je za mě v pořádku. Vejde se kamkoliv. Tento produkt mohu urcite doporučit! Pomohl mi již po par tabletach. Jiné přípravky mi takto rychle nepomohli. Potykam se již po několikáté s problémy s mocovymi cestami. Léčeno i atb a vzdy se problémy vrátili. Nyní můžu rict, ze jsem se jich opravdu zbavila!

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Balení
  • Velikost pilulky
  • Obsah zlatobýlu
  • Nevhodnost do 12 let

Balení by mohlo být menší, jelikož se jedná pouze o 10 tablet. Vzhled napovídá, že se doplněk stravy zaměřuje na močový měchýř. Ve složení mě velmi zaujal zlatobýl, jelikož patří mezi rostliny vhodné při onemocnění močového měchýře. Pilulka je plochá a kulatá, ideální ke spolknutí. Užívání 1 krát denně je idealní pro ty, kteří na dávkování zapomínají. Výsledek používání hodnotím kladně, zmizely mé problémy s močením a pálením.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Snadné použití
  • Přírodní složení
  • Přítomnost zlatobýlu a vitamínu D
  • Volně prodejné
  • Tabletky dost podobné lentilce

Pro mne jako diabetika užívajícího Jardience ( skvělý lék, ale s vyšším rizikem onemocnění močového ústrojí) je Urinal Akut cestou, jak se vyhnout antibiotikům, když už urologické čaje nezabirají. Poznám problémy už předem, nasadím Urinal akut a po cca 10 až 14 dnech jsem zase v pořádku. Jeho složení považuji za unikátní z toho důvodu, že kromě ověřeného extraktu z kanadských borůvek obsahuje také zlatobýl, který účinek brusinek ještě posiluje. A také vitamín D, kterého zvláště v zimě není v těle dost . Je pro mne důležité, že se jedná o čistě přírodní produkt bez vedlejších účinků.Užívání je příjemné i z toho důvodu, že stačí jedna snadno se polykající tabletka denně.

• Rychle ucinkuje
  • Cenove dostupny

Za me nejlepsi pomocnik na mocove cesty. Neuveritelne rychle ucinkuje a u me doma nesmi nikdy chybet. Je to vec ktera se mi zatim pri problemech nejvice osvedcila. Mam jiz nekolikate baleni a opravdu jsem jeste nenarazila na lepsi produkt. Moc doporucuji kazde zene kterou mocove cesty trapi

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Složení
  • Rychlá úleva
  • Vzhled balení

Urinal akut mě překvapil, že je doopravdy účinný a rychle zabírá. Líbí se mi jeho složení, tabletky jsou akorát velké, nedělají mi potíže. Jednoduchý a vkusný design obalu, ale co je nejdůležitější doopravdy mi zabral. Po dvou dnech se mi obrovsky ulevilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• Vážně funguje
  • Male tabletky
  • Sehnatelny vsude

Vážně funguje, vyzkoušeno při akutních potížích. Dá se sehnat v každé lékárně. Myslím, že by neměl chybět v žádné domácí lékárničce.

Každá žena, která někdy zažila pálení z důvodu začínající infekce určitě hledá něco, co jí zaručeně a rychle pomůže. Tohle je řešení.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Zakoupeno v Testuj.to

• Je to volně prodejný produkt, který dokáže pomoci při potížích

Urinal Akut je skvělý pomocník při začínajícich problémech s močovými cestami. Pokud ho začnu užívat hned v počátku, podaří se mi zabránit rozšíření infekce močových cest. Obsahuje extrakt z kanadských brusinek a zlatobýlu obecného, obojí napomáhá udržet močový měchýř a močové cesty v pořádku. Spolu s užíváním Urinalu je potřeba i prijimat vice tekutin.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Složení
  • Účinnost

Po dlouhodobých problémech s močovým měchýřem a cestami po porodu, jsem ráda, že jsem mohla zkusit tento produkt. Zatím jsem Urinal nedobrala, ale pomohly už první dvě tablety, jednou jsem ho měla na problémy se zánětem a zabral a pomohl hned, měla jsem ho na doporučení kamarádky. Takže za mě super. Jak složení, tak účinnost léků. Určitě mi pomůže i tentokrát.

Ověřený zákazník Testuj.to Brigitta

• Rychlost účinku
  • Ve formě tobolek
  • Účinné složení

S Urinalem Akut jsem více než spokojená. Dříve jsem používala jen sušené brusinky a ty hned nezabraly. Kombinace obojího je pro mě aktuálně nejlepší. Oproti verzi, kde je prášek rozpustný ve vodě, je tato aplikace ve formě tobolek příjemnější. Vždy mi pomohl při akutních potížích díky svému složení.

Ověřený zákazník Testuj.to Bohumila

• snadné polykání
  • rychlé ustoupení infekce
  • dobrá dostupnost výrobku
  • vše v pořádku

Urinal akut je nejlepší lék na trhu na uroinfekce. Užívám jej již při prvních příznacích. Užití snadné, polykání také. Ustoupení potíží je rychlé, u mne úleva cca do 3 hodin od požití. Lék je volně prodejný a dostupný v hodně lékárnách. Obsahuje kanadské brusinky, které léčbě infekce velmi napomáhají.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Vzhled krabičky
  • Užívání - dávkování
  • S vitamínem D

V prvé řadě je super, že se Urinal Akut užívá pouze jednou denně! Navíc je obohacen o vitamín D, což je velké plus. Krabička je také moc hezká a vkusná. Na můj problém pomohly 4 tablety (což znamená, že za čtyři dny jsem měla po problému) a zbytek tablet mám uloženo na příště, ikdyž doufám, že příště nebude moc brzy ? určitě doporučuji, protože s touto značkou mám jen samé dobré zkušenosti.

Ověřený zákazník Testuj.to Zlata

• celkové provedení obalu
  • velikost tabletek
  • rychlá pomoc při potížích
  • složení
  • nic jsem nenašla

Urinal Akut od firmy Walmark mně mile překvapil. Jednak svým složením a jednak svým účinkem. Pomohl mně při náhlém pálení při močení. Po třech dnech, kdy jsem brala 1 tabletu denně, moje problémy zmizely. Celkové provedení obalu a tabletek je opravdu povedené.

Ověřený zákazník Testuj.to Patrika

• balení
  • dávkování
  • složení

designově a barevně pěkně provedené balení, poměrně vysoká cena 1 tablety, snadné dávkování, oceňuji komplexní složení pro podporu nejen močopohlavní imunity, využila jsem po nastydnutí pro rychlou úlevu a zmírnění potíží spojené s prochladnutím močových cest-funguje

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Opravdu funguje
  • Vysoká cena
  • Funguej při ldlouhodobém užívání

Pohodlná aplikace, hezké a lákavé balení. Tento doplňek opravdu funguje, ale v mém případě při dlouhodobém užívání, protože po vysazení se mi problémy vrátili, což je pak velmi náročné finančnĚ. Záleží tedy na rozsahu Vašeho problému a zda jste do tohoto přípravdu ochotni vložit peníze. Jeho účinek je skvělý.

• rychlost účinků
  • není třeba užívat pravidelně

Od malička trpím na záněty močových cest bez jasné příčiny. Byla jsem na mnoha (častokrát velmi nepříjemných) vyšetřeních a nikdo mi nebyl schopný vysvětlit, odkud záněty pochází. Považuji to tedy za svůj psychosomatický problém a Urinal Akut mi vždy pomůže a zachrání před užíváním antibiotik.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Účinek
  • Design tabletek
  • Cenová dostupnost
  • Dostupnost v lékárnách

S Urinalem Akut jsem byla velmi spokojená, a to především z rychlosti nástupu jeho účinku. Složení je zdraví příznivé, obsahuje extrakt z brusinek, které napomáhají zdraví močového měchýře. Tabletky jsou velikostně v pořádku a není složité je polknout. Věřím, že se jedná o kvalitní doplněk při řešení lehkých obtíží močového měchýře.

Ověřený zákazník Testuj.to Sarka

Zakoupeno v Testuj.to

• P dvou tabletách už jsem cítila ulevu

Urinal má pěkně nové balení na krabičce jsou obrázky z kterých je jasné , že je na močové cesty. Je složen z brusinek, zlatobylu tudíž z bylinek což je super
A ještě. má ve složení vitamin D který podporuje imunitní systém což je velké plus
Mě zabral rychle po dvou tabletách velká úleva.
Určitě ho doporucuji, všem s problémy močových cest.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Dávkování
  • Rychlá úleva od pálení

Malé tabletky se dobře polykají, stačí jedna tableta denně. Nástup účinku je velice rychlý a úleva od nepříjemného pálení či řezání přichází brzy. Nutné je rovněž dodržovat zvýšený pitný režim. Tablety obsahují výtažek kanadských brusinek, zlatobýl obecný a vitamím D. Tato kombinace působí příznivě na močové cesty a podporu obranyschopnosti organismu.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• rychlý účinek
  • menší balení
  • jednoduché návkování

Urinal Akut přípravek byl účinný po prvním požití. Rychle mě zbavil močových potíží. Líbilo se mi přírodní složení přípravku. Také oceňuji snadné dávkování- jedna tableta denně. Krabička je v menším balení, které je dostačující. Tablety se polykají snadno. Doporučila bych jej každému, kdo se trápí s močovou infekcí.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• snadné použítí
  • užívání 1x denně
  • rychlý nástup účinku
  • zápory jsem neshledala

Přípravek urinal akut ve formě snadno polykatelných menších , červených tablet jsem měla možnost vyzkoušt právě včas. Po celodenním koupání ve venkovním koupališti jsem večer začala pociťovat první příznaky infekce močových cest, proto jsem ihned začala užívat urinal a po dvou dnech jsem se opět cítila zcela fit. Výhodou je,že se užívá 1x denně a při užití od prvích příznaků opravdu funguje. Jestli by pomohl i při rozjeté infekci nemohu posoudit. Ale díky složení by zcela jistě napomáhal organismu k rychlejší rekonvalescenci.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25