Recenze Walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 30. srpna 2023

• Rychly nástup ulevy
  • Dosrupnost

Na urinal Akut se mi moc libi složení a také dostupnost, takže každý, kdo má problemy si muže Urinal Akut jednoduse koupit. Já teď v lete v období návštěv koupališť mám velke problemy a Urinal Akut opravdu pomaha a pomoc se dostaví opravdu ihned, takže já jsem moc spokojena!

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Složení s vitamínem D
  • 1 tableta denně
  • Tableta se mi hůř polyká

Přípravek Urinal Akut bych určitě doporučila. Vyhovuje mi přírodní složení s vysokým obsahem koncentrátu s kanadských brusinek a též je fajn přídavek vitamínu D.Snadnost dávkování-1 tableta denně, jen mne osobně se hůře polykají. Zabírají poměrně rychle již při začínajících příznacích. Hezká barva tablety.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Rychle zabírá
  • Vše ok

Doporučuji užívat tento doplněk stravy již od začátků příznaků. Potom zabere většinou hned u ušetříte si antibiotickou léčbu. Tablety se dobře polykaji a jsou cenově dostupné téměř pro všechny. Jej vhodný i pro děti, což je také plus. Krabička je hnusnå a již od prvního pohledu poznáme na co je přípravek určený

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Nedrazdi žaludek

Oceňuji přírodní složení produktu bez chemických přípravků. Účinnost vyrobku jsem pocítil po týdnu užívání. Jsem s výrobkem maximálně spokojen. Tento produkt mi moc pomohl, neboť trpím na záněty močových cest koncem léta a začátkem podzimu. Rozhodně budu tento produkt užívat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Naila

• Velikost tabletky
  • Rychlý ucinek
  • Rychlá úleva od pálení
  • Design krabicky

Velice mne trápí problémy s mocovymi cestami, konkrétně pálení. Dlouho jsem hledala lék, který by mi pomohl od pálení ulevit až jsem dostala na vyzkoušení Urinal Akut a úleva se dostavila prakticky ihned. Po týdnu užívání Urinalu Akut nepociťuji žádné pálení při vylucovani a to se mi ještě u žádného léku nestalo. Tabletky jsou tak akorát velikostně, necítila jsem žádnou pachuť po pozření jako po klasických lecích, design krabicky je originální , mužů jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• Rychlost účinku
  • Šetrné složení bez chemie
  • Málo tablet za tu cenu

Urinal je super. Jeden z mála léků co zabere už po 2 tabletkách. Je šetrný k tělu, takže ho mohu určitě doporučit všem ženám co nemusí "chemii" v lécích, chtějí se preventivně chránit, před nepříjemnými pocity při zánětu močových cest a určitě odpadne i časté běhání na WC během noci.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Tvar tabletky
  • Dostupnost
  • Složení

Výborné složení má přípravek Urinal Akut a jako první pomoc pro někoho kdo nepotřebuje nebo nechce hned k doktorovi je bezvadný. Vhodný tvar pilulky, dobře se poliká a nerozpouští se v ústech. Rozhodně si ho při potížích a případně i jen tak preventivně koupím. Mohu ho jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Rychlá úleva od bolesti
  • Male množství

Problémy s pálením na intimních místech a močoviny cesty jsem měla už hodně dlouho a po vyzkoušení Urinal Akut jsem pocítila velkou úlevu a bolest rychle odezněla. Hlavně jsem ráda za nové složení a rychlý účinek a nesmím opomenout hezky design krabičky

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka

• Přírodní složení

Urinal akut skvělá volba , při potížích už na druhý den velké zlepšení . Za sebe mohu doporučit. Vyhovuje mi přírodní složení . Velikost tabletky je také akorátni. Při častých zánětech močového ústrojí je dobré užívat preventivně. Neuškodí a hlavně pomůže.

Walmark Proenzi ArthroStop krém 100 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Složení
  • Tvar a barva tablety
  • Chuť

Výrobek jsem užívala preventivně a zafungoval velmi dobře. Líbí se mi složení produktu, ale nejvíce mne nadchla barva tablet. Tablety, ač na můj vkus jsou větší, tak jsou hladké a dobře se polykají. Já osobně doporučuji. Balení je menší l, ale dostačující, krabička je elegantní,. Užívá se 1 tableta za den.

Ověřený zákazník Testuj.to Agáta

• Velikost tablet
  • Dávkování

Vyšší cena za jednu tabletu. Tablety jsou malé a dobře se polykají. Nejsou ani s příchutí. Vyhovuje mi dávkování/ tedy 1 tabletu jedenkrát denně. Opravdu funguje a pomáhá velice rychle. Je dostupÿ v obchodech a na internetu. Vyhovovalo by mi
I větší baleni

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• složení
  • ústupky bolesti

Urinal vždy pomůže, problémy s močovým měchýřem ustoupí. Jediná nevýhoda je v ceně, je dost drahý, ale co se dá dělat. Doporučuji vřele dál. Dá se používat i dlouhodobě. Ačkoliv se jedná jen o potravinový doplněk, jednoznačně pomáhá a bolesti ustoupí a to je nejdůležitější.

Ověřený zákazník Testuj.to Olga

• praktické balení
  • pouze jako podpůrná léčba

Musím uznat, že tablety Urinal Akut jsou opravdu praktické a snadno použitelné. Balení se vejde do kabelky a tak je mohu mít s sebou vždy, když jsem mimo domov. Při prvních příznacích zánětu močových cest jsem s nimi začala a za pár dní jsem si všimla mírného zlepšení. Naneštěstí, mé naděje na úplné vyléčení pouze pomocí Urinal Akut se nenaplnily. Musela jsem se nakonec obrátit na lékaře a dostala jsem antibiotika. Doporučuji tedy tablety Urinal Akut jako užitečnou podpůrnou léčbu, ale pokud máte silnější zánět močového měchýře, nebojte se vyhledat odbornou lékařskou pomoc a získat adekvátní léčbu.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Malé tabletky,dobře se polykají

Urinal akut bych určitě všem doporučila. Při prvních příznacích zánětu močového měchýře mi okamžitě pomohl. Balení by mohlo obsahovat víc tablet. Tablety mají super velikost,dobře se polykaji. Myslím,že to zvládnou i ti,kteří mají s tabletami problém.

Ověřený zákazník Testuj.to marie

• účinky
  • nemám

Urinal akut patří do mojí lékarničky a na cesty si jej vždy vozím sebou. Mohu jej doporučit. Tabletky se dobře polykají. Mám dobré zkušenosti. Obsahuje brusinky,vitamín D a také D mamosu. Již jedna tabletka mi dokáže pomoci. Design balení je příijemný.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Účinnost
  • Množství

Design obalu zaujme a není zas tak na první pohled poznat o jaké léky se jedná. Jsem ráda, že se mi po něm rychle uleví. Chválím nové složení a neustálé zlepšování tohoto produktu.
Má Spoustu vitamínů pro správnou funkci imunitního systému. Velikost tablety je příjemná, mám totiž problém polykat velké tablety, takže jsem s těmito spokojená, lehce se polykají. Produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Tablety se dobře polykají
  • Stačí 1 tableta denně - vhodné na cesty
  • Rychlá úleva od nepříjemných potíží
  • Prevence problémů

S Urinalem Akut jsem spokojená především proto, že ulevuje již po krátké době, což opravdu oceníte při problémech s močovými cestami, které dokážou potrápit. Složení tablet je kvalitní, silné, takže stačí 1 tobolka denně. Navíc se velmi snadno polyká a obsahuje jako bonus vitamín D na imunitu. Jsem spokojená a ráda budu užívat dále

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Rychlý nástup účinku
  • Kvalitní složení
  • Stačí 1 tableta denně

U problémů s močovými cestami je prioritou, aby se rychle vyřešily a nepříjemné pocity co nejrychleji ustoupily. Tohle naštěstí Urinal dokáže a pozoruji i obecně nižší frekvenci potíží při pravidelném užívání tablet. Složení je kvalitní, značka Walmark je na trhu dlouhodobě známá. Tablety se dobře polykání a oceňuji, že stačí pouze jedna denně. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Zakoupeno v Testuj.to

• Rychlý a efektivní nástup účinku
  • Příjemné užívání
  • Barevná odlišnost

Urinal Akut jsem již vyzkoušela já a doporučila jsem ho i dceři, která má také často problémy s močovým měchýřem. Obě jsme s účinkem přípravku velice spokojené. Nejen s rychlým nástupem přípravku, ale i s efektivitou účinku. Tablety nezapáchají a dobře se polykají. Jsou i barevně odlišné od ostatních, takže si je nespletu s jiným lékem nebo doplňkem.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25