Recenze Walmark

• Rychly nástup úlevy
  • Lehce jdou polkonout
  • Krasny vzhled
  • Cenova dostupnost

Urinal Akut mě nadchl.Prijemě vypadající tablety,snadno uživatelné.Rychle mi zabrali od potiží.Hezky vypadající jak design,tak i plní vše co jsem od Urinalu očekávala.Rozhodně bych doporučila svým kolegyni,známým.Často trpím záněty močových cest,určitě při komplikací budu volit jediné Urinal Akut.Take se mi líbí cenová dostupnost.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Složení
  • Design

Urinal Akut mě hned na začátku překvapil a potěšil svým designem. Prášky jsou růžové a to ocenuji, protože je to takové veselejší. Jsem ráda, že výrobek obsahuje Vitamin D. Aplikace je běžná, jako u jiných prášku. A u užívání jsem vděčná, že stačí jen jeden prášek denně. A výsledek? Bolest močového měchýře mizí. Takže rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Rebeka

• Forma produktu
  • Efektivita
  • Rychlý nástup účinku
  • Neshledala jsem negativa

Produkt hodnotím velmi kladně. Rychle mi pomohl od obtíží s močovým měchýřem. Je třeba jej nasadit za včasu a lépe s odborníkem konzultovat dávkování. Při tomto postupu lze předejít užívání antibiotik. Taktéž oceňuji formu přípravku. Pohodlně se užívá a je vhodný díky svému balení i na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• funguje
  • 1 tableta denně
  • rychlá pomoc
  • Poměrně vysoká cena.

Urinal Akut se zlatobýlem obecným, vitaminem D a koncentrovaným extraktem z brusinek velkoplodých je účinný přírodní lék, který pomáhá při počínajících zánětech. Je to rychlá úleva od pálení, celkově zklidňuje. Stačí jedna tableta denně a lék zabírá velice brzy. Já doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Tablety

Pravdu rychla uleva jak Urinal akut slibuje, po 3ti tablete jsem pocitovala ucinek. Snadná aplikace-tabletka. Určitě se v případě potřeby budu k přípravku znovu vracet. Líbí se mi ,že se urinal dá používat i jako prevence v případě,když půjdeme třeba do bazenu vezmu již předem.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Polykání tablet ok
  • Efekt ?
  • Vše ok

Pěkné designové a balení. Pilulky jsou hezky barevné, polykání tablet mi nečinilo žádné potíže,takže bez problémů. Úlevu jsem pocítila již po 4 dnech,což je moc fajn. Určitě můžu doporučit dál, zvláště v těchto parných dnech,kdy trpíme snad nejvíce .

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Design balení
  • Velikost balení
  • Snadné užití

Urinal Akut, má pěkné designové balení,tablety přiměřenou velikost, takže nezpůsobují problém s polknutím. Velkou výhodou je, že stačí jedna tableta denně, díky složení s vysokým obsahem brusinek.Nástup účinku je poměrně rychlý, první úleva přichází do tří dnů.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Složení
  • Snadné užívání
  • Opravdu funguje

Tento produkt Urinal akut mám velmi ráda, jak pro jeho snadné užívání - zapít dostatkem vody, ale moc dobře se polyká, tak pro jeho složení. Zlatobýl obecný, kanadské brusinky a vitamin D mi pomáhají nejen od zánetu a bolesti močových cest, ale i podporují imunitu, velká úleva a spokojenost!

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Účinnost
  • Užívání
  • Kvalita

Urinal Akut je skvělý pomocník při problémy s močovými cestami. Složení za mě úplně skvělé. Aplikace a užívání velmi snadná. Výsledek jsem pocítila už po 2 tabletách. Určitě menší bolest při močení. A určitě by jsem chtěla doporučit všem co mají problém s močovými cestami. Cena se rovna kvalitě

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• jednoduchost užití
  • forma dopravního balení- přišlo úplně zmuchlané

Baletní Urinal Akut je nápadné, ale mě přakvapilo, že obsahuje pouze 10 tablet v balení. Červené tablety se snadno a jednoduše polykají pomocí vody, řekla bych, že po 2-3 dnech zabraly a po týdnu mi bylo lépe. V léte je to ideání pomocník na prochladnutí a mokré plavky

Zakoupeno v Testuj.to

• Bez problémů se tableta polyká, chuť neobtězující
  • Vyšší cena

Urinal je jedním z nejlepších přípravků pomáhajících s tímto problémem dostupný na trhu. Nevýhodou je poměrně vysoká cenu, kterou v případě akutního problému stejně nikdo neřeší...Důležité je začít s užíváním hned v prvních dnech problému, je účinný okamžitě. Lze užívat i v těhotenství.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Zakoupeno v Testuj.to

• Složení, účinnost,velikost tablet, obal.
  • Nic.

Přípravek Urinal Akut je skvělá první pomoc při prochladnutí, začínajícím zánětu močových cest, diskomfortu jako je pálení či řezání při močení. Je ve formě tablet. Složením potěší jeho přírodní skladba, vitamíny a vychytávky nejnovějších vědeckých poznatků. Zabírá rychle, pokud začneme užívat včas. Při zanedbání jsou již třeba ATB. Můžeme jej užívat i preventivně po bazénu, intimním kontaktu apod. Doporučuji do každé kabelky nebo domácí lékárničky.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• rychlá úleva
  • dobře se polykají

Produkt mi vyhovuje, již několikrát mě zachránil od opakovaného braní antibiotik. Pomůže již při prvních příznacích. Je cenově dostupný. Měl by být jako základ v každé dámské lékárničce pokud je zde žena která opakovaně trpí těmito problémy. Rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Miluše

• Zabírá během pár dnů
  • Obsahuje kupu prospěšných látek
  • Pokud se začne brát včas, tak se nemusí brát tak dlouho
  • Není co vytknout

Tento výrobek musím jen doporučit...jako každý rok v létě se nám nevyhla infekce močových cest, ale jelikož jsem měla doma tento výrobek, tak jsem při počínající bolesti začala brát tyto tabletky...a za pár dnů bylo po problémech a hlavně jsem nemusela k lékaři a cpat své tělo dalšími ATB, jako každý rok...Moje maminka měla také v létě začínající zánět, tak jsem doběhla do lékárny, výrobek koupila a do tří dnů měla pokoj, ale znáte starší lidi, jsou nevěřící, takže po pár dnech brání těchto tabletek si došla k dr a ta jí za zánět v těle vyvrátila..tak teď už doma v lékárničce nebude chybět urinal

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Účinnost

Jednoduché polknutí každé tablety, doporučuji všem, co také mají problémy močovými cestami, tohle opravdu pomáhá. Žádné řezání, pálení, svědění při čůrání, řekla bych, že skutečně pomáhá, ačkoli jsem byla skeptická k užívání těchto tabletek, mile překvapili.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

Zakoupeno v Testuj.to

• koncentrovaného extraktu z kanadských brusinek
  • Přírodní složení
  • snadné dávkování
  • Praktické balení

Tento přípravek mohu doporučit všem ženám, které trápí problémy s močovými cestami a to čistě na přírodní bázi . Při zánětu močových cest , jsem užívala jednu tabletu denně , jak je doporučeno výrobcem a úleva se dostavila opravdu velmi brzo , za mě opravdu funguje velmi rychle.
Přípravek celkově podporuje správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest a je vhodné užívat také při při antibiotické léčbě a podpoře imunity jako takové .

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• účinnost
  • praktičnost

Jako rychlou pomoc při močové infekci jsem použila Urinal Akut a překvapilo mě, že mě zachránil před použitím antibiotik. Na rozdíl od antibiotik má přírodní složení (brusinky atd.). Urinal Akut určitě doporučuji vyzkoušet, pokud člověk hledá spolehlivý produkt pro urologické potíže. Použití bylo snadné a praktické, tedy mohla jsem ho snadno využít i na cestách (já ho například použila, když jsme sjížděli vodu). Velká pomocník za přijatelnou cenu.

• Rychlejší léčba .
  • Přírodní složení

Přípravek jsem použila, když jsem cítila první příznaky. Vyhnula jsem se díky Urinali Akut antibiotikům.
Je dobré mít Urinal akut u sebe v kabelce a domácí lékárničce pro případ potřeby. Mohla by být nižší pořizovací cena která by mě potěšila a kupovala by jsem častěji tuto značku

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Vzhled balení
  • Snadné užívání
  • Příjemná vůně
  • Malo tablet na vyzkoušení
  • Neúčinkoval
  • Pro mě příjemná vůně někomu by nemuselo vyhovovat
  • Pro mě žádný problém s velikostí tablet,ale někteří lidi by ocenili možná menší tabletu

Přípravek má hezky design ,obal ,líbili složení zlatobyl a brusinky Super mg , ale zdá se mi že 10 tablet je málo na vyzkoušení jelikož mě přípravek vůbec nepomohl , a stále chodím často na malou .
Trpím na opakované záněty močových cest , měla sem i zánět ledvin , tak sem byla zvědavá,zda bude mít nějaký efekt ,ale bohužel mě trochu více zklamal.
Spíše vhodnější pro ty co nemají chronické potíže a pro delší užívání
1o tablet mi prijde malo

• Rychly ucinek
  • Dostupnost

Urinal Akut je dobra volba pri zacinajicich problemech s mocovymy cestami, sama si ho beru i preventivne pokud jedu do prirody a hrozi prochladnuti. Lehce se uziva nemam problem s velikosti tabletek jako u jinych prirodnich leciv. Ucinek je znat velice brzy a uleva je opravdu velka. Urcite bych doporucila vsem, koho trapi zanety mocovych cest delsi dobu.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25