Recenze Walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• rychlost nástupu účinku

Urinal Akut je spolehlivý pomocník při mých občasných problémech po nastydnutí. Osobně bych ocenil větší balení, za mne optimálně 15 tablet. Jsem spokojen s nástupem léčivého účinku a zpravidla po třech dnech si přijdu bez obtíží. S ohledem na kvalitu a přírodní původ ho u nás doma používá Urinal Akut celá rodina. Za mne má jediný nedostatek a to je cena, ale s ohledem na kvalitu je akceptovatelná.

Walmark Proenzi ArthroStop krém 100 ml

Walmark Proenzi ArthroStop krém 100 ml

Ověřený zákazník Klub zdraví Wavita Dáda

Zakoupeno v Klub zdraví Wavita

• Mám s ním dobré zkušenosti.Krásně se vtřebává ,působí rychle a nezapáchá.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Není hořkost na jazyku
  • Rychlá úleva
  • Velikost balení

Balení tablet Urinal Akut o 10 tabletách. Jí se jedna tabletka denně. Nejsou tyto tablety vhodné pro děti. Tablety jsou o barvě starorůřové barvy . Na jazyku nejsou hořké, ale mírně nasládlé. Nelepí se na jazyku ani na patru při zapíjení . Úleva přišla velmi brzy a doporučuji dobrat celé balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• design
  • stačí pouze 1 tableta
  • ocenila bych větší balení

Výrobek Urinal Akut mohu opravdu doporučit, funguje velmi rychle a brzy jsem byla bez potíží. Byla jsem spokojena se složením, které obsahuje extrakt z kanadských borůvek i zlatobýl obecný. Navíc je zde obsažen i vitamin D, kterého máme obecně všichni nedostatek. Stačí pouze jedna tableta, která se navíc dobře polyká.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Velikost tabletek
  • Účinný
  • Samotný mi nikdy nepomohl, pouze k kombinaci s atb

Urinal akut obsahuje vysokou koncentraci extraktu z brusinek a také vitamín D. Tablety jsou relativně malé, a tak se dobře užívají. Zároveň jich je v blistru 10, což vystačí jako podpůrná léčba k antibiotikům. Urinal je relativně účinný, pokud se začne využívat okamžitě v prvních náznacích

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• kombinace přírodních látek
  • .

Velmi kladně hodnotím přípravek pro řešení problémů s močovými cestami , Urinal Akut . Kladně hodnotím přírodní složení a líbí se mi i dávkování formou tabletek, což mi velmi vyhovuje. Díky pravidelnému užívání nepociťuji nepříjemný páliví pocit. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Stačí jedna tableta
  • Funguje

Urinal Akut obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z kanadských brusinek – klikva velkoplodá, extrakt ze zlatobýlu obecného a vitamin D. Množství extraktu v jedné tabletě odpovídá až 450 000mg čerstvých plodů kanadských brusinek.
K čemu je to dobré? Snad každá se setkala s tím že ne vždy si převlekla hned mokré plavky za suché a nebo že voda v rybníku či v bazénu nebyla TOap no a odnesly jsme to zánětem močových cest nebo močové měchýře. Stačí jedna tableta denně Urinal Akut a nenecháme si zničit léto

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

Zakoupeno v Testuj.to

• design má výrazné barvy
  • pozitivní výsledky
  • .

Velmi kladně a s radostí hodnotím výborný přípravek ve formě tabletek pro zdravé močové cesty Urinal Akut. Díky pravidelnému užívání jedné tabletky denně jsou znát pozitivní výsledky, již nepociťuji žádný nepříjemný a žádný pálivý pocit. Všem vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• Tobolky se dobře polykají a mají pěknou brusinkovou barvu
  • Stačí jen jedna tobolka denně
  • Obsahuje nejen extrakty z brusinek, ale i zlatobýl a vitamín D
  • Možno brát při akutních potížích i dlouhodobě, lze kombinovat s antibiotiky

Doplněk stravy Urinal Akut od firmy Walmark mě zaujal svým složením. Obsahuje totiž nejen extrakt z brusinek, ale i ze zlatobýlu a navíc je v jedné tobolce obsažena i denní dávka vitamínu D, který podporuje imunitu. Při potížích spojených s pálením a svěděním jsem užívala dle návodu jednu tobolku denně, dodržovala pitný režim a po pár dnech se dostavila úleva. Za mě tedy spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• velikost tablet
  • snadné užívání
  • dávkování
  • účinky

Tento produkt velmi doporučuji při začínajících urologických problémech.
Jedná se o tmavě červené tablety s vysokým obsahem extraktu z brusinek a doplněného navíc o další prospěšné látky (vit. D a zlatobýl). Tablety jsou bez zápachu a chutě, střední velikosti a tak se dají dobře spolknout. Velmi oceňuji dávkování pouze 1 tableta 1x denně.
S účinky Urinal Akut jsem velmi spokojená a produkt splnil má očekávání. Po několikadenním používání jsem byla znovu bez obtíží.

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• užití

Trápí mě opakované záněty močového měchýře a vyzkoušela jsem různé doplňky stravy i volně prodejné léky, které užívám již při prvních příznacích, abych nemoc zastavila již v počátcích. Na to je tento lék naprosto skvělý. Způsob užití je jednoduchý a jednoznačný a výsledek je přesně takový, jaký má být. Lék zabere a zastaví všechny problémy s močovým měchýřem.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Praktické balení
  • nenašla jsem

Na produktu se mi líbí, že zabírá velice rychle a úleva se dostavila již po pár dnech používání. Má praktické balení a snadno se užívá. Produkt doporučuji všem, které trpí na záněty močových cest, neboť úleva se dostaví opravdu brzy. Ráda po tabletkách sáhnu zas.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• super složení
  • rychlý nástup účinku

super produkt, škoda, že jsem o něm nevěděla už dříve, prostě super složení, super téměř okamžitý nástup účinku, prostě jsem nadšená a určitě budu používat kdykoliv při nastupujících problémech a všem ostatním doporučuji, prostě opravdu Bomba - zkuste a uvidíte

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Velikost balení

Jedná se o balení tablet v blistru, balení je vhodné na cesty, tablety se dobře polykají. Složení je čistě přírodní, které vede k lepší funkci močovych cest, takže doporučuji použít jako prevenci,případně ihned v zacatku potíží. Pokud nedojde ke zlepšení, vyhledat lékaře.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Praktické balení
  • Neutrální chut
  • Možnost koupit větší a menší balení
  • Dobrá dostupnost v lékárnách

Urinal Akut bych doporučila všem co mají problémy se záněty močových cest, už po prvním prášku ucítíte úlevu. Používám ho už několik let a vždy bez problémů funguje a ulevuje od pálení a řezání. Při včasném užití není nutné chodit k lékaři pro antibiotika což je velké plus. Vždy ho vozím sebou jako prevenci na dovolenou a pokaždé pomohl

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• funkčnost

Produkt má praktické balení, krabička nerazí do očí, ale je jasné na co je. Co mě vážně překvapilo byla jeho účinnost. Čekala jsem nějaký podpůrný suplement, který neurazí ale moc nepomůže a jak jsem se pletla! Nepředpokládala jsem, že by byl až tak moc funkční. Dvakrát jsem potřebovala jeho pomoc a nikdy nezklamal. Rozhodně u něj zůstanu a vy ho také vyzkoušejte :)

Ověřený zákazník Testuj.to Naděžda

• Rychlost účinku,
  • Zvolené barvy balení

Urinal Akut mile překvapil ne jen mne, ale moji dceru a kamarádku, které měli také opakovaně potíže s močovými cestami, záněty. Rychlost účinku, design balení, dostupnost. Mohu doporučit za mne ?% spokojenost. Od té doby co jsem Urinal Akut zkusila nemusí mi lékař předepisovat antibiotika

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Úleva od bolesti
  • Malé balení

Určitě doporučuji,jako prevence velice účinné, rychlý ústup od bolesti v případě propuknutí menšího zánětu lze urinalem podchytit . Dobré složení,akorát bych volila lepší - větší balení,ale určitě i tak je součástí naší lékárničky jako první pomoc při menších potížích ?

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Přidáno: 22. srpna 2023

• složení

Doporučuji výrobek WALMARK Urinal Akut všem, kteří mají problémy s močovými cestami, pomáhá ke správné funkci močových cest. Tabletky se snadno užívají, jsou malé, užívá se pouze jedna tableta denně a obsahují brusinky, zlatobýl a také vitamín D, který podporuje imunitu.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Přidáno: 22. srpna 2023

• složení

Výrobek Walmark Urinal Akut je expert na močové cesty, svým složením z kanadských brusinek, vitamínu D a zlatobýlu velice pomáhá při akutních problémech a účinek je rychlý. Tabletky nejsou nijak velký, tedy se dobře polyká a stačí pouze jedna tableta denně, což je ideální. Lze užívat i s antibiotiky. Doporučuji.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25