Recenze Walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Přírodní složení
  • Příbytek energie
  • Méně únavy
  • Lépe se cítím fyzicky i psychicky,lepší nálada
  • nic takového není dle mého názoru

Tento produkt je podle mého názoru zdraví prospěšný,není to žádná "umělotina",jak nektere doplnky stravy.Cítím se lépe celkově,mam vice energie a lepsi naladu.Myslim,ze ho urcite budu brat alespon par mesicu rocne a nebo denne,ucinek je zaručený.Produkt neni ani drahy.

Idelyn Beliema Expert Intim gel 200 ml

Idelyn Beliema Expert Intim gel 200 ml

Ověřený zákazník Klub zdraví Wavita Ověřený zákazník

Zakoupeno v Klub zdraví Wavita

Funguje, já má

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• opravdu funguje
  • kladný vliv i na psychiku
  • přírodní složení
  • rozumná cena
  • žádná negativa jsem neobjevil

Hodně sportuji a závodím a neustále hledám cesty ke zlepšení výkonu nejen při závodě, ale i zefektivnění tréninku a zrychlení regenerace. Když jsem přípravek vyzkoušel, byl jsem mile překvapený. Nástup účinků jsem pocítil po pár dnech nejen po fyzické stránce, ale i psychycky jsem se byl vyrovnanější a víc v pohodě. Spokojenost.

Walmark ZINEK Forte 25 mg 90 tablet

Walmark ZINEK Forte 25 mg 90 tablet

Ověřený zákazník Testuj.to Marketa

• Silná koncentrace
  • Snadná aplikace
  • Nemám

Z produktu jsem nadšena . Snadná konzumace ,a po delší době testování znatelně lepší kvalitu vlasů, super poznatek mnoho novych vlásků . Viditelné zlepšení kůže v oblasti dekoltu . A při menstruaci žádné bolesti . Vřele doporučuji a i nadále budu používat.

Ověřený zákazník Testuj.to VLADIMÍR

• ÚČINOST VÝROBKU
  • ŽÁDNÉ

TENTO VÝROBEK SPOLEČNOSTI WALMARK DOPLNĚK STRAVY ŽELEZO COMPLEX VŘELE VŠEM DOPORUČUJI,SÁM JSEM VYZKOUŠEL PO DOBU 30 DNŮ A POZORUJI NA SOBĚ ODSTRANĚNÍ VYČERPÁNÍ,LEPŠÍ PSYCHICKOU POHODU A VÍCE ELÁNU.SLOŽENÍ PŘÍPRAVKU JE VELMI ZDRAVÉ NAPŘ, VITAMÍN B12,C,E,ŽELEZO HOŘČÍK SELEN ZINEK,VŠECHNY LÁTKY NA PODPORU SPRÁVNÉ FUNKCE LIDSKÉHO TĚLA.CENOVÁ RELACE DOSTUPNÁ PRO KAŽDÉHO.VLADIMÍR K.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Velikost
  • Dobre se zapiji
  • Funguje
  • Žádné

Naprosto skvělý produkt. Vzhledem k tomu, že často čelím stresu a únavě z práce a cvičení, byla jsem zvědavá, jestli mi ženšen dokáže nějak pomoci.

Ženšen je proslulý svými adaptogenními schopnostmi - pomáhá tělu přizpůsobit se stresu a zvyšuje odolnost proti vyčerpání. Musím říct, že jsem si všimla opravdu pozitivních změn. Po pár týdnech užívání mám víc energie a moje koncentrace je na vyšší úrovni. :-)

Zlepšení se projevilo i ve sportu, kde teď zvládám tréninky s větší pohodou. :)
Takže opravdu doporucuji. Je to skvělý doplněk pro každého, kdo potřebuje podpořit svou fyzickou i psychickou vitalitu. Jen pozor - není vhodný pro těhotné ženy, kojící matky a děti. To je skoda..

Pokud hledáte způsob, jak přirozeně posílit svou energii a celkovou pohodu, tak určitě vyzkoušejte.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Pomáhá proti únavě
  • Zvládám toho víc
  • Větší tablety

Ženšen mi hodně pomohl s únavou a tím jak se mi do ničeho nechtělo. Byla jsem po zimě bez energie a po dobrání platíčka jsem pocítila velkou změnu - víc energie a lepší nálada. Kapsle jsou trochu větší, to jediné mi trošku vadí, ale když se zapije dostatečným množstvím vody, je to bez problémů.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• snižuje únavu
  • mohl by být levnější

Mám dlouhodobé potíže s únavou i psychikou, na které beru doplněk stravy od konkurence.  Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento přípravek. Při jeho užívání se necítím unavená, jiné účinky jako třeba zlepšení duševního  stavu  jsem bohužel nezazanamenala. Zpočátku užívání jsem měla silné chutě na jídlo, ale naštěstí to po pár dnech přešlo.

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslav

• žádné vedlejší účinky
  • Napomáhá se soustředěním na práci
  • neumí zázraky

Walmark GinkoPrim MAX jsem vyzkoušel primárně pro podporu psychiky a soustředění v práci. V balení 60 tablet, aktuálně užívám přes 2 týdny. Zatím se zásadní obrat o 180° nekonal, ale lehce pociťuji že se dokáži na práci více soustředit.
Neumím s jistotou říci, že se má paměť zlepšuje, ale rozhodně se nezhoršuje:)

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• více energie
  • snížení únavy
  • není veganské
  • nemá označení netestováno na zvířatech

Po několika týdnech užívání Walmark Železo COMPLEX 20 mg jsem příjemně překvapený jeho účinky. Jsem člověk, který se často potýká s únavou a nedostatkem energie v běžném životě. Od začátku užívání tohoto doplňku stravy jsem však zaznamenal významné zlepšení.

Nejenže se mi podařilo překonat pocit únavy, který mě často sužoval, ale také jsem začal cítit mnohem více síly a vitalitu v průběhu celého dne. Můj každodenní životní rytmus se zlepšil, ať už jsem v práci nebo v osobních aktivitách.

Co se týče samotného produktu, jsem velmi spokojený s jeho kvalitou. Balení je praktické a snadno se používá, což je pro mě velké plus. Navíc jsem nezaznamenal žádné nežádoucí účinky, což je důležité pro mé pohodlí a důvěru v produkt.

Celkově bych Walmark Železo COMPLEX 20 mg doporučil každému, kdo se potýká s nedostatkem energie a chce zlepšit svou životní vitalitu. Pro mě se tento doplněk stravy stal nezbytnou součástí mého každodenního režimu a rád ho doporučím i ostatním.

Ověřený zákazník Testuj.to Naila

Přidáno: 13. dubna 2024

• Rychlý účinek
  • Velikost tabletky
  • Snadné používání

Oceňuji velikost tabletek a rychlý nástup účinku. Trpím na stres, nesoustředěnost a nedostatek energie. Po pravidelném používání ženšenu od Wallmarku cítím na sobě neskutečné změny. Po pravidelném používání na sobě cítím viditelně méně stresu, lépe se soustředím a mám energii po celý den.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Přidáno: 12. dubna 2024

• Velikosti balení
  • Složení
  • Účinnost
  • Spíše bych ocenila plastovou lahvičku, která se pak dá recyklovat

Po dvou týdnech užívání opravdu vidím rozdíl. Lépe se soustředím, a lépe si pamatuji. Občas jsem měla problém vyjádřit se, nějaké slovo mi nenaskočilo hned, to už se nestává. Navíc skvělé složení a balení na celý měsíc. Za mě super. Možná bych jen byla raději za plastovou lahvičku, kterou je možné recyklovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Malá tabletka
  • Vhodné baleni
  • Barva

Potřebovala jsem něco na lepší fungovani mozku a únavu při náporu v práci a doma. Magistra mi v lékárně nabídla Ginko od Walmarku, že je v něm i hořčík. Byla to dobrá volba, protože se cítím svěžejší a nechytaji mě ve spánku křeče do nohou. Tabletky jsou malé a platicko se mi vejde pohodlné do kabelky.

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

• Přírodní složení
  • zelená barva tablet :)

Vše je jak ma být a používam tento přípravek a jsem spokojen a pomáhá i na problem, poruchu rovnováhy ucha a pískáni v uchu . A můžu doporučit všem kteri maji tento problem. Po nekolika týdnech je to super pocit. mentalní výkonnost je na jiné úrovni a vše bych doporučil si zakoupit i rodině.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Pěkné balení
  • Minimální účinek

Na tento výrobek jsem byla velmi zvědavá, od této firmy mám odzkoušeno více výrobků. Bohužel jsem po dobrání celého balení nezaznamenala žádný pozitivní účinek. Kapsle nejsou ani moc velké a dobře se polykají. Bohužel tento výrobek nebudu již kupovat, ale věřím že při delším užívání se výsledek může lišit.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• dobře stravitelné
  • bez parfemace
  • dobré balení i na cesty do kabelky
  • za mně nic

Walmark GinkoPrim MAX, doplněk stravy jsou dobře stravitelné tobolky, které mají dobrý a velice stručný popisek informaci o produktu na krabičce.
Obsahují 60 tobolek a na vyzkoušení dobrého přípravku to akorát stačí.
Za dobrou cenu, kvalitní doplněk stravy, který pomůže.
A paměť Jásá a končetiny jsou nadšené.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Jednoduché dávkování
  • Účinnost
  • Nemají nežádoucí účinky

Doplněk stravy GinkoPrim MAX užívám pravidelně vždy jednu tabletu denně. Účinky jsem zaznamenala určitě pro mě důležité zlepšení problému a to studené ruce a nohy, prokrvení se zlepšilo a končetiny jsou méně chladné. Jinak celkově se cítím dobře psychicky a koncentrace se též zlepšila. Určitě ráda doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Boj s únavou
  • Účinek na stres
  • Kratší léčba rýmy (nachlazení)
  • Nezabránilo onemocnění
  • Možné hormonální výkyvy užíváním?

Dva měsíce (cca od února) jsem bojovala s jarní únavou, a již po dvou týdnech užívání ženšenu jsem méně nebo i vůbec unavená, takže to považuji za velké plus. Potažmo mi pomohl i se stresem, cítím se uvolněnější. Přípravek nezabránil onemocnění - nachladila jsem se, ale musím říct, že jsem marodila cca o dva dny méně než normálně (i v porovnání s přítelem, který bojoval s rýmou déle a intenzivněji), za mě tak plus i v tomto. Ohledně libida rozdíl nepociťuji, ale možný vliv na hormonální rovnováhu mít přípravek může (v posledních dnech bolest v podbřišku a bolest hlavy), což považuji spíš za negativum (pokud by se potvrdilo, že za to opravdu může ženšen). Suma sumárum přípravek doporučuji - zatočil s únavou, stresem a napomohl i imunitě!

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• lehko se polyká

Velmi snadné užívání, rychle se spolkne a zapije a je to. Oceňuji i to, že je ženšen doplněn také o potřebný vitamín E. S produktem jsem velmi spokojena,. Cítím zdraví i čipernost.- všem moc doporučuji tabletky Walmark Ženšen korejský, doplněk stravy k pravidelnému užívání vyzkoušet .

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Lepší soustředěnost
  • Žádné

Kvalitní doplněk stravy, vřele doporučuji pokud má člověk problém se soustředěním. Pilulky jsou docela malé a snadné k polykání. Doplněk užívám spolu s jinými vitaminy a obecně se cítím mnohem lépe. Účinnost Ginka jsem si odsledoval hlavně v práci, kdy jsem už po pár týdnech viděl změny v podobě lepší soustředěnosti.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25