Recenze Walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Tabletky

Už produktu se mi líbila forma tabletek, které jsem mohla užívat v práci. V práci jsem se cítila že jsem více soustředěná neutíkala mi pozornost také jsem se cítila méně unavená. Dalším pozitivem je že jsem se cítila méně ve stresu. Dlouhodobější účinky nejsem schopná teď posoudit.

Zakoupeno v Testuj.to

• Tablety nejsou obrovské, dobře se zapíjí
  • Barva tablet je zelená jako Ginko což je velice příjemné
  • Neutrální chuť tablety při zapíjení
  • Lepší než hromada platíček by byla dóza

Vitamíny Walmark GinkoPrim MAX užívám zatím krátkodobě, ale pociťuji pozitivní vliv na prokrvení rukou a jejich vyšší teplotu. Co se práce týče jsem méně unavená a o něco lépe si pamatuji úkoly a zorganizuji den aby vše šlo hladce. Bude to určitě chtít brát déle a hlavně pravidelně, aby se v těle ty Vitamíny pořádně zabydlely. Co mě potěšilo je to, že GinkoPrim obsahuje i hořčík, což je pro mě velice důležité doplňovat více vitamínů jednou tabletou. Určitě doporučím známým a rodině.

• přírodní složení
  • cítím se lépe
  • prokrvení končetin se zlepšilo

Přípravek GinkoPrim užívám již 4 týdny a dále pokračuji. Jako u všech doplňků stravy nelze výsledky očekávat ihned, je nutné přípravek užívat pravidelně a delší dobu.
Díky obsahu hořčíku a DMAE nejsem tak unavená. Co se týká paměti a soustředění, prozatím nepociťuji žádnou změnu, možná kolegové v práci...Co mě po necelých dvou týdnech velmi mile překvapilo je, že pocit studených končetin se opravdu zlepšil. V noci již nemám silné mravenčení v rukou.
Rozhodně budu GinkoPrim užívat dál i vzhledem k udržení duševní pohody a klidnějšímu spaní. Produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Leona

• Mene stresu
  • Klidna mysl
  • Lepsi spanek a vice energie
  • Male baleni, mohlo by byt vice tablet

Prijemna zmena oproti jinym tabletkam slibujici podobne ucinky.
U techto vitaminu jsem zaznamena zlepseni jiz po par dnech.
Vysledkem byla klidnejsi mysl/hlava, mene stresu a nebo lepe zvladnute stresove situace, lepsi spanek a pak i vice energie. Uvitala bych i vetsi baleni.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktické balení odpovídající počtu tablet
  • Drobné účinky ženšenu
  • Barva obsahu tablet nevypadá lakavě
  • Absence přívalového letáku

Srozumitelně podané efekty ženšenu přímo na krabici. Tablety klasické, ale obsah by mohl vypadat lákavěji. Po dobu testování se mi vyhnuly nemoci, ale necítil jsem se bez dostatečných hodin spánku méně unavený. Naopak sexuální zdraví bylo znatelně lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniel

• přírodní složení
  • malé tablety

Produkt hodnotím velmi kladně, po jeho užívaní se mi zlepšilo soustředění a téměř vymizel pocit studených končetin. Mohu jej tedy doporučit všem, kteří trpí těmito problémy. Pozitivní je přírodní složení produktu. Lehce negativněji hodnotím vyšší cenu.

• Super velké balení
  • Žádný nemám

Při mé srdcové záležitosti,při běhu, mě velmi často bolely nohy a občas jsem dostávala křeče. Při dlouhodobém používání GinkoPrim MAX jsem pocítila rozdíl. Mé nohy pocítili úlevu. Určitě budu v užívání dále pokračovat. Jsem maminka na rodičovské dovolené, a moje mozkové závity se točili okolo plenek a flašek. Po 6ti leté pauze jsem potřebovala něco co mě nakopne. GinkoPrim Max mě pomohl se znovu nakopnout a procvičit si paměť při hledání nového zaměstnání.

Ověřený zákazník Testuj.to Anet

• Tobolky
  • Fungující
  • Párkrát zapomněla vzít tobolku

Při mém každodenním stresující práci je obrovským pomocník. Mé stresové vypětí je již menší . Zlepšení nálady a méně stresu. Veliké zlepšení paměti ,libida a fyzické zdatnosti. Tento produkt budu používat nadále neboť mě přesvědčil o funkčnosti .

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• lepší paměť
  • klid, pohoda
  • teplé ruce a chodidla
  • jednoduché užívání
  • velikost tablet OK
  • balení - mohlo by být více ekonomické - plast nebo papír

Po užívání GinkoPrim MAX mám lepší paměť, rychleji si vzpomenu na vhodná slova, při slovním fotbalu jsem excelovala :-) Lépe a rychleji se dokážu soustředit.
Studené nohy jsou pryč a křeče v lýtkách taky. Kromě toho se cítím víc v pohodě, dokonce se zlepšilo i usínání.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Velikost tabletek
  • Není

Walmark Železo COMPLEX obsahuje i kyselinu listovou a vitamín C a opravdu se po něm citim méně unavená a mam více energie.Pro mě osobně je největší plus velikost tabletek. Mám problém s polykáním velkých tablet, ale tyto sou opravdu maličké a dobře se užívají.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Pro tělo důležitý
  • malé tabletky
  • funguje jak má
  • Na platíčko by se vešlo více tabletek, ušetřilo by se na plastu.

Příjemné, dobře se polykající tabletky, které skutečně fungují a jsou pro tělo, vlasy, nehty, pokožku pozitivním přínosem. Balení vystačí na tři měsíce, což je ideální. Na plato by se určitě vešlo více tabletek a tím se ušetřilo na obalovém materiálu.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Snadné užívání
  • Žádná pachuť
  • Vstřebatelnost
  • Účinek
  • Větší balení

Se železem od Walmarku jsem byla nadmíru spokojená, kompinace s B12, kyselinou listovou a vitamínem C, skvělá volba. Malé tobolky zajistí lehké užívání. Doporučuji pro všechny, kterým chybí železo a nestačí doplňovat přírodní formou ve stravě. Velké plus je i vhodné užívání i pro těhotné ženy.

Ověřený zákazník Testuj.to Marta

• Velikost tabletek
  • Účinnost
  • Příznivá cena

Walmark Železo Complex 20mg jedná se o první doplněk který opravdu splňuje vše co očekávám. Již delší dobu trpím na nedostatek železa,vyzkoušela jsem více produktů a žádný mi nevyhovoval. Po tomto doplňku jsem se již po pár dnech cítila mnohem lépe a účinky jsou opravdu znát. Ráda doporučuji všem kdo hledají dobrý doplněk za slušnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Pomáhá proti únavě.
  • Podporuje imunitu.
  • Neshledala jsem.

Železo doplňuji pravidelně již od malička, protože napomáhá tvorbě červených krvinek. Jakožto člověk, který trpí od malička anémii, často pociťuji malátnost, únavu a celkové vyčerpání. Díky tomuto doplňku stravy mám tak více energie na zvládnutí celého dne se všemi sportovními aktivitami.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• Zdravější vlasy
  • Pevnější nehty
  • Pevnější peleť
  • Nemám

Extra dávka zinku pro podporu normální funkce imunitního systému, zdravé pleti, nehtů a vlasů. Obsahuje CITRÁT ZINEČNATÝ, dobře využitelnou organickou formu zinku.
Se Zinekem od Walmarku jsem velmi spokojena. Především pro péči o své vlasy, nehty a také pleť.
@walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Lepší prokrvení končetin
  • Zlepšení soustředění a krátkodobé paměti
  • Potřeba užívat dlouhodobě

Zlepšení psychické stránky. Lepší prokrvení končetin, až do konečků prstů. Lepší krátkodobá paměť i soustředění. Doplněk stravy má příznivý vliv na duševní zdraví a celkovou psychickou pohodu. Zjištěno i zlepšení sluchu a ústup pocitu zalehlých uši.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Tabletky se dobře polykají
  • Účinné
  • Nevím

Po týdnu užívání tohoto doplňku jsem přestala pociťovat typické příznaky nedostatku železa jako je únava, bolest hlavy, zimomřivost. Tabletky jsou malé a dobře se polykají. Vyhovuje mi dávkování jednou denně. Obsahuje i další důležité vitamíny jako zinek nebo kyselinu listovou

Ověřený zákazník Testuj.to Ivča

• pomáhá udržovat paměť
  • podporuje aktivitu mozku
  • podporuje krevní oběh a prokrvení končetin

Dobře přispívá k lepší paměti, dále ke zlepšení soustředěnosti a podpoře celkové mentální výkonnosti. Podporuje také krevní oběh a prohřátí končetin. Zaznamenala jsem lepší soustředění v práci a celkově přes den pozitivní mysl. Zlepšily se mi zdravotní potíže.
Produkt neobsahuje lepek a je bez laktózy. Navíc obsahuje hořčík a DMAE. Za mě super fungující složení. Tablety se snadno užívají.
S produktem jsem velmi spokojená a všem moc doporučuji. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• účinek
  • složení
  • užívání jen 1x denně
  • malinko vyšší cena

Doplněk stravy Walmark Ženšen korejský mohu doporučit. Velikost tablet mi vyhovuje, i když pro někoho můžou být větší. Super je užívání pouze 1x denně a ne ráno i večer. Balení je vzhledově hezké. Složení je fajn, účinek jde poznat po několika týdnech.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Kvalita
  • Složení
  • Tablety

Toto železo od Walmark je naprosto super. Používám ho necelý jeden měsíc a opravdu se po něm cítím méně unavená a mám více energie na rodinu, práci a všechny ostatní aktivity. Tablety se dobře polykají což je velké plus. Budu určitě pokračovat i nadále v užívání. Doporučuji všem.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25