Recenze LilCup

Přidáno: 16. března 2016

• Velmi lákavá cena
  • Po pár zkušebních zavedeních jsem na to přišla a jsem ráda, že jsem neinvestovala dvakrát tolik peněz do kalíšku, který by plnil stejnou funkci stejně dobře
  • Ekologické, ekonomické, čistá práce :-)
  • Možná je trochu delší stopka, ale lze ustřihnout podle vašeho pocitu, takže to není žádné proti :-)

Určutě doporučuji, dlouho jsem váhala zda kalíšek koupit, ale po přečtení recenzí jsem do toho šla a těšila se na tu chvíli až ho vyzkouším, opravdu mě mrzí, že jsem nezakoupila o pár let dříve. Kalíšek jsem používala zatím jen jeden cyklus, ale už tak se mi menstruace zkrátila o tři dny(nevím jak je to možné). Cítila jsem se po celou dobu svěží, čistá a "v bezpečí". Prostě takový pocit, který s vložkou nepoznáte. Už jsem navnadila dalších minimálně pět kamarádek, které jsou z něj nadšené a budou také kupovat. Nákupem opravdu nikdo neprohloupí.

Přidáno: 15. března 2016

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Perfektní,měla jsem dlouhou dobu strach si ho objednat,ale nelituji. Doporučuji vyzkoušet všem

Slyšela jsem na to jak kladné,tak i záporné recenze a proto jsem měla obavy si ho objednat,nakonec jsem to vyzkoušela a je to nejlepší produkt ze všech. Nemusím tak často myslet na vyměňování,rozhodně se mi nikdy nenaplnil ani do půlky.

Přidáno: 11. března 2016

Zakoupeno v e-kondomy.cz

• Po zkrácení stopky sedí, vše bez problémů. Dobře se vyndavá i zasouvá, příznivá cena.
  • Nic mě je napadá, stopka je delší, ale každému vyhovuje jiná délka, dá se bez problémů zkrátit...

Doporučuji...

Přidáno: 9. března 2016

• bála jsem se kvality v poměru k ceně, když jiné značky mají jednou tak dražší, ale jsem maximálně spokojená ! zavádění a manipulace vypadá na první pohled složitě, ale opravdu na tom nic není:)
  • nic mě nenapadá

mrzí mě že jsem váhala tak dlouho,..určitě budu doporučovat všem ženám v mém okolí.

Přidáno: 28. února 2016

• Měkky, příjemný, je na něj spolehnutí.
  • Žádné proti jsem nenašla.

Kalíšek jsem zakoupila na základě recenzí, hledala jsem měkkčí pohodlný kalíšek protože značka co jsem měla předtím byla velmi tuhá a pořád jsem ho cítila.
Lilcup je měkounký a velice pohodlný, jsem nadšená, přesně splnil moje očekávání.
Doporučuji.

Přidáno: 28. února 2016

• Je perfektní, splnil mé očekávání.

Jsem s kalíškem skutečně spokojená.
Můj výběr hodně zkomplikovalo těch pár negativních recenzí co jsem našla, začala jsem tedy procházet co se dalo aby jsem našla informace, nakonec jsem si na menstruacni-kalisek.cz objednala LilCup a Meluna.
Představte si moje překvapení když jsem zjistila že Meluna má také pouze dvě dírky, takže děkuji Vám všem "chytračkám" za recenze typu má jen dvě dírky, informace tedy je že i další kalíšky mají jen dvě dírky a po mé zkušenosti to je jedno jestli má dvě nebo 4.
Když už jsem je koupila odzkoušela jsem je oba a mohu tedy z vlastní zkušenosti říci že jsem nenašla rozdíly (tedy kromě toho že mě meluna stála více než dvakrát tolik :).
Moje rada zní, nenechte se moc ovlivnovat různými rádoby recenzemi kde ta dotyčná "přesně ví" co je a není dobré, každá jsme unikátní a s trochou snahy jsme i každá šikovná takže zvládnem cokoliv, samozřejmě je možné že máte třeba nějakou fizickou kondici o které ani nevíte a mohla by Vám bránit v používání kalíšku ale to není zas tak běžné a vždy se můžete poradit s Vaším gynekologem.
Za mě dávám kalíšku rozhodně ano, je to super pohodlné a s tampony nebo vložkami se to nedá srovnávat.

Přidáno: 27. února 2016

• nízká cena
  • nerozvine se ve vagině, nebo až za hodně dlouho.

Tento kalíšek na rozdíl od dražších variant je z tenkého silikonu, tudíž nemá tendenci se vrátit ve vagině do původního tvaru, navíc má jen dva otvory, což rychlé rozvinutí taky znemožňuje. Při silné menstruaci ho tudíž nemůžu nosit. Nechala jsem se nalákat na nízkou cenu, ale bohužel. S předešlým kalíškem Lady cup jsem tyhle problémy absolutně neměla.

Přidáno: 24. února 2016

Zakoupeno v e-kondomy.cz

• Kalíšek je perfektní, vše funguje jak má.
  • Neprotéká, pohodleně se nosí a skoro ho necítím, což s tamponem, takové pohodlí nebylo.
  • Zavádění mi ze začátku dělalo starosti, ale po druhém pokusu už se zadařilo. :)
  • Po odstřhnutí tzv. ocásku se už tak lehce kalíšek nevyndává, pokud je hlouběji.

Je pohodlný a díky tomu, že je z lékařského silikonu, taky lepší než parfemované vložky nebo aspoň pro mě nepohodlné tampony.
Takže kdo nemá předsudky a má v práci umyvadlo na záchodě to jistě brzy ocení.
Navíc kalíšek nebyl drahý a jeho životnost je 15 let.

Přidáno: 16. února 2016

• Pohodlné
  • Ekologické
  • Zo začiatku som na tento výmysel hľadela s odporom, teraz je to pre mňa úplne prirodzená vec vďaka ktorej mám komfort.
  • V letných dňoch perfektné
  • Vydrží celý deň, stačí vyčistiť ráno a večer v pohodlí domova
  • Po treťom zavádzaní som zistila, že kalíšok nie je ako tampón, nesmie sa zavádzať hlboko! Skôr naopak, ďalej od děložního čípku. Inak preteká.
  • Chce to cvik

Veľmi dôležité je vybrať si medzi rôznymi modelmi kalíškov tú správnu veľkosť: priemer aj dĺžku. Na prvý krát je dobré rozmer odhadnúť a potom si časom kúpiť kalíšok podľa vlastného pocitu. Ja som si prvý kalíšok kúpila moc dlhý (až 57mm bez stopky). Děložný čípek mám počas svojich dní nižšie a tak zvažujem kúpu kratšieho kalíšku. Preto odporúčam, ak niektorej z vás napr. kalíšok skĺza moc hlboko, nezúfajte! Stačí vybrať nejaký iný s väčším obvodom. Na stránkach kalisek.cz je to perfektne popísané. Každá sme predsa iná a nie vždy sa veľkosťou trafíme na prvý krát. Tentokrát idem skúsiť značku MeLuna. Majú veľa variant a dokonca aj model pre nižší děložný čípek.

Přidáno: 10. února 2016

• Bohužel pouze rychlé dodání
  • Dle přiloženého návodu se výrobek nedá ani zavést...nepoddajný, po opakovaných pokusech jakž takž na místě, s nepříjemnými pocity, ale stejně prosakuje.

Naprosto nedoporučuji, neumím s tímto produktem zřejmě zacházet. Pro mě vyhozené peníze, a tak dál budu utrácet za jednorázové hygienické potřeby :-(

Přidáno: 3. února 2016

• ekonomický a ekologický :)
  • člověk si prostě musí zvyknout, že je to trochu něco jiného, než co do té doby používal :)

jsem ráda, že jsem se odhodlala tuhle vychytávku vyzkoušet a všem doporučuji ;)

Ověřený zákazník Multo Ověřený zákazník

Přidáno: 3. února 2016

Zakoupeno v Multo

• S dětmi nepostradatelná věc.... Již neřeším veřejné záchodky, které jsou většinou opravdu kvalitka...

Všem mohu vřele doporučit. Bála jsem se, že kalíšek nebudu snášet, ale opak je pravdou. Tampony jsem nosit nemohla, ale tohle vyřešilo vše. A jak se mi v noci krásně spí ;)))))

Přidáno: 29. ledna 2016

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Pohodlný, pocit čistoty,skvělá údržba a naprostá spolehlivost při sportu, při spánku či při každodenním nošení.
  • Zatím žádná proti. :)

Moje první zkušenost s kalíškem a už ho za nic nevyměním. Jsme příjemně překvapená, jak pohodlný je a hlavně navozuje pocit čistoty a nezklamal zatím při žádné aktivitě, kterou jsem provozovala. :)

Přidáno: 29. ledna 2016

• hygiena
  • šetří životní prostředí
  • úspora peněz
  • spolehlivost
  • zdravotně nezávadný
  • snadná údržba
  • chvilku potrvá než se s kalíškem naučíte pracovat

Naprosto skvělá věc, kterou doporučuji všem ženám. Slyšela jsem dva názory proč NEkupovat kalíšek a ty mohu po ozkoušení spolehlivě vyvrátit. 1. Je to nechutné (práce s vlastní krví atd.). - Když se člověk s kalíškem naučí pracovat, tak se k němu krev nedostane. 2. Jak bych to dělala, když třeba v práci nemám přístup k umyvadlu? - Kalíšek není tampon a není ho nutné měnit, tak často, takže vymytí počká až budete v klidu domova.
Přímo ke značce Lilcup. Z té jsem také nadšená. Už jsem jeden kalíšek měla - dražší. Bohužel byl z o dost měkčího materiálu a ať jsem dělala, co jsem dělala, tak protékal, takže letěl do koše.
Po nějaké době mi to nedalo a koupila jsem si další - Lilcup. Chtělo to trochu cviku, aby neprotékal, ale nyní je to věc, kterou bych nevyměnila za nic. Naprosto spolehlivý kalíšek, nemusíte na něj pořád myslet kvůli výměně, šetříte životní prostředí, úspora peněz je znatelná a hlavně nehrozí věci jako syndrom toxického šoku nebo jiné zdravotní peripetie. Stopku jsem samozřejmě celou odstřihla, protože mi vadila (přece jen kalíšek je níž než tampon), ale určitě to doporučuji udělat až po nějaké době, ať už to máte "v ruce".

Přidáno: 24. ledna 2016

Zakoupeno v e-kondomy.cz

Je super, jen ta zastřihlá stopka je stále trochu nepříjemná. A bez zastřihnutí se nedal používat. Asi v budoucnu koupím ještě jinou značku na porovnání. Ale jako můj první produkt tohoto druhu, na zjištění, zda mi vůbec bude kalíšek vyhovovat, je za tu cenu vynikající.

Přidáno: 20. ledna 2016

(naposledy upraveno 20. ledna 2016)

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Super! Vse funguje jak ma, je to pohodlnejsi nez tampony nebo vlozky.

Přidáno: 7. ledna 2016

• pohodlný
  • levný
  • snadné zavádění i vyndávání

naprostá spokojenost

Přidáno: 28. prosince 2015

Zakoupeno v e-kondomy.cz

Určitě bude ekologický a dobrý, ale u mě to prostě nefunguje, je příliš velký, i když je to nejmenší velikost. Problém je, že se už nerozloží poté co ho složím.

Přidáno: 20. prosince 2015

• Levny
  • Spatna hygiena, manipulace, nepohodli a bolest pri noseni

Celkove honoditm produkt velkym minusem.

Přidáno: 23. listopadu 2015

• Dostatečný objem
  • Dobře se rozvírá
  • Výborná cena

Jsem velice spokojena, k vložkám bych se už nevrátila.

Zobrazuji 181 - 200 ze 348 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12...18