Recenze LilCup

• celý den o něm nevím
  • diskrétnost
  • super cena
  • dostupnost umyvadla
  • nepochopila jsem význam stopky (celou jsem ji musela odstřihnout, protože mě škrábala)

Poté co mi známá řekla, že jej používá, a že je s ním velmi spokojená, jsem se dlouho rozmýšlela, jestli si jej koupím. Nakonec jsem se odhodlala a kalíšek si objednala. Týden na to jsem měla možnost jej vyzkoušet a jsem naprosto nadšená. Pročetla jsem návody na zavádění, dokonce jsem shlédla i videjko na www.kalisek.cz a zavádění se mi povedlo na poprvé. První den jsem byla trošku nervozní, aby se mi nestala nějaká nehoda, ale nestala a je to super. Ráno jsem si ho zavedla a po práci v pohodlí domova jej vyčistila a zase zavedla a nemusela jsem na to myslet zase do rána.
Dámy určitě se toho nebojte a vyzkoušejte, tento kalíšek je cenově dostupný a to kolik ušetříte ne jen peněz, ale chráníte i životní prostředí, to je prostě super.
Jiný typ jsem zatím nevyzkoušela, ale měnit určitě nebudu. A budu se těšit na další menstruaci :-D, která proběhne v čistotě a v klidu.

Přidáno: 13. listopadu 2015

Zakoupeno v e-kondomy.cz

• Již se nemusím obávat menstruace a říkat si zase mě čeká pět nepříjemných dní.Škoda,že jsem o kalíšku nevěděla dříve.Je báječný.
  • Vydrží věky,snadná údržba,snadno se zavádí,nic nezapáchá a nikde ho necítím :)
  • ¨Nemám proti :)

Doporučila bych jej všem.Odpadnou nákupy,tamponu,vložek z kterých se mohou chytnout různé infekce.Je zcela bezpečný.Můžu jej mít zavedený i v noci.

Anonym Anonym

Přidáno: 12. listopadu 2015

• Rychlé dodání, diskrétní balení.

Jednoduchá aplikace, neprotéká.
Ze začátku to chce trochu nacvicování, potom perfektní, rozvine se a drží jako přibitý :)

Přidáno: 9. listopadu 2015

• Nízká cena
  • Problémy s otvíráním kalíšku ve vagině

Před kalíškem LilCup jsem měla MoonCup a s ním jsem byla naprosto spokojená. Po cca 10 letech jsem chtěla nový. Jelikož jsem si myslela, že jsou prakticky všechny stejné, vybírala jsem podle ceny. Ale LilCup mě velmi zklamal. Oproti MoonCupu má tenký okraj, tím pádem tolik nepruží a vždy mi dlouho trvalo, než se mi podařilo kalíšek ve vagině otevřít. S MoonCupem jsem takové problémy absolutně neměla. Proto jsem LilCup vyhodila a koupila jsem si opět MoonCup, přestože je zhruba za dvojnásobnou cenu. I tak se mi to při mé silné menstruaci oproti vložkám cenově vyplatí.
Zajímavé je, že jsem četla i opačnou recenzi - tedy že někdo je naopak nespokojen s MoonCupem a spokojen s LilCupem. Nechápu to. Napadá mě jediné vysvětlení, že každá máme tu vaginu prostě jinou.

Přidáno: 8. listopadu 2015

(naposledy upraveno 8. listopadu 2015)

• Max spokojena

Přidáno: 2. listopadu 2015

Zakoupeno v Multo

• dokonale těsnící, proto je možné s ním do bazénu, což je s tamponem nemyslitelné.
  • dokonale těsnící, proto bezmocný pocit nejistoty možného trapasu je tentam.
  • dokonale těsnící, proto mé noci jsou pohodlné, ať se převaluji jak chci, vím že to neovlivní moje pyžamo a kalhotky.
  • A prostěradlo a postel a příkrývku.. ráno nemáchám a nedrhnu v ledové vodě všechny ty poškozené věci.
  • Prostě dokonale těsnící. JUPÍÍ a ejchuchů!
  • Pokud váháte mezi velikostmi, rozumějte, velikost není rozhodující, obě velikosti jsou ty pravé pro Vás, jen jedna je ještě pohodlnější než ta druhá.
  • A konkrétně tenhle produkt, má perfektní konstrukci-tlouš'tku silikonu. Neznám konkurenční produkty, ale ani nemám potřebu hledat jiný, lepší.

Pokud se samy cítíte v těchle dnech, není problém sportovat, třeba i plavat, kalíšek nezklame, nepropustí ani při pohybu.
Zavádění může být pro některé citlivky z prvu oříšek, jen chci povzbudit, nevzdávejte to, vzdaly by jste se tak obrovského daru od Boha, pro lepší život- říkám to bez jakékoli nadsázky.
Pokud se rozhodnete pro koupi, a Vaše první zkušenosti Vám budou připadat neskutečně umazané, jen opakuji, nevzdávejte to, jen přemýšlejte jak to udělat příště lépe. Já konkrétně nevídím problém s vyléváním kalíšku i na veřejných záchodcích. Pohodička. Pro mě je to už čistá práce, zkušenosti z Vás udělají profíka. Já a i záchod záříme po odchodu čistotou. (Teď mě napadlo, některé ženy nedávají pozornost záchodovým štětkám. Používat i na veřejných záchodcích, Ju? Tak ve Vás neusídlí pocit zahanbení po odchodu, ale naopak pocit dobře odvedené práce.:))

Proč říkám perfektní tloušťka silikonu; to proto, že jsem četla kdysi, že u některých kalíšku měly ženy problém aby se kalíšek rozvinul v pochvě. Tenhle konkrétní produkt má dostatečně pevný tvar do kterého se hned 'chce' vrátit.

Jak říkám v předchozí recenzi, jsem nadšenec!

Přidáno: 2. listopadu 2015

Zakoupeno v Multo

• Neprotéká, dokonale těsní. Pokud proteče, tak je to jen a jen mojí zásluhou, špatně zavedu a nezkontroluji.
  • Tenhle typ- tloušťka silikonu je-podle mého- perfektní. Mám tyhle tři, a necítím potřebu hledat jiný, lepší.
  • Říkám Vám, v mém životě mi tahle věcíčka dělá velikou radost.

Menstruační kalíšek je taková radost! HODNĚ MOC jsem od něj očekávala a přes mé nemalé očekávání mě přesto v reálu nezklamal. Menstruační kalíšky mám teď už tři, každý připravený v jiné tašce. To aby se mi nestalo že bych musela být pár hodin (či víkend) bez něj, v době kdy by to na mě přišlo někde na cestě, a já zapoměla tuhle drobnost přendat do 'dnešní' tašky, s tím, že bych musela někde honem kupovat 'klasiku'. Povídám těm ženám, které k němu mají averzi, zbavte se jí- Vaše averze ke kalíšku Vám Váš život nezpříjemní a neulehčí, zato kalíšek ano. Tohle není můj první nákup(tedy 'můj', že)- teď ho kupuji jako dárek, plus si doplnuji vlastní potřebu mít ho v každé důležité tašce. Kalíšky mi před skoro dvěma léty koupila maminka, po mém rozplývání se nad tím, jak 'to' musí být super, jen jsem nevěděla kterou velikost. Žena váhá a váhá a nemá se stále ke koupi. Mamka to ale vyřešila za mě, koupila mi dva kalíšky, velikost jedna a velikost dva, a hádejte co? OBĚ jsou mi k užitku, zjistila jsem že velikost není rozhodující. Jsou období kdy cítím že, meší velikost by byla pohodlnější. Ale obě jsou vždy funkční. To je, když mám potřebu se dát zase trochu do formy a trochu cvičím, svaly se zpevní a je cítít tlak proti té aktivní svalové stěně- pak preferuji ten menší, ale jak říkám i ta dvojka se dá využít. Takže pro sportovkyně, jděte klidně hned do jedničky. JÁ JSEM NADŠENEC, tenhle výrobek mi tak zpříjemnil tohle prokleté období. Natolik, že už to v mém životě nevnímám jako prokleté. Je to běžný den jako každý jiný.

Přidáno: 29. října 2015

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Není potřeba vyměňovat tak často jako tampóny, pouze se vypláchne a "jede se dál".
  • Pojme opravdu hodně tekutiny a je hygieničtější než jiné prostředky.
  • Klidná menstruace v čistotě a bez stresu - i na cestách.
  • Možná trochu ruší "šťopka" - lze ji však ustřihnout. Já jsem ji zatím ponechala...
  • Nutnost dezinfikace kalíšku před a po periodě, nejedná se však o nevýhodu - jen je potřeba dodržovat správnou hygienu jako v případě tampónů.
  • Je potřeba se naučit správné zavádění, pro někoho může být problém - já jsem to zvládla hned.
  • Nutnost umyvadla u WC.

Úžasná záležitost, ten kalíšek. Jedná se nesporně o produkt, který zlepší kvalitu života. Hodí se na cesty, kdy nemusíte podvědomě plánovat návštěvu WC v pravidelných intervalech. Funguje ještě lépe, než jsem očekávala. S konkurencí (jiným kalíškem) nemám zkušenost, nemohu tedy srovnávat. Určitě to byla dobrá koupě, a za výbornou cenu (akce). Produkt jsem si vybrala díky ceně a díky tomu, že bylo dobře popsáno, jakou velikost kalíšku si má kdo koupit (u jiných obchodů bych to nevěděla)- informace sedí v praxi. Je vhodný pro uživatelky, které mají zkušenosti se zaváděním tampónů (podle přiloženého návodu to však zvládnou všechny...)

Přidáno: 22. října 2015

jsem spokojená, doporučuji

Jana Ká Jana Ká

Přidáno: 9. října 2015

• nízká cena
  • investice se brzy vrátí a kalíšek se může používat x let
  • žádný zápach, mokro či vysušování sliznice jako vložky či tampony
  • má větší výdrž než výše zmíněné (až 12 i více hodin)
  • zpočátku mi trvalo, než jsem se s ním naučila manipulovat, ale to bude všeobecný problém všech značek kalíšků
  • po delší době používání zhnědne barva, ale dá se to vyřešit namočením do lékařského peroxidu přes noc

Používám ho již rok, a od té doby neberu menstruaci jako zlo, prostě o ní nevím :) Nechápu, proč jsem tak dlouho váhala nad jeho koupí, už si to bez něj nedokážu představit. Jednou jsem v nouzi musela použít tampon, a bylo to pro mě utrpení.
Navíc se mi líbí, že šetří peněženku i přírodu.
A dodatek, hodně jsem četla v různých diskuzích, jak bly ženy znechucené, výměnou na veřejných záchodcích. Za sebe musím říct, že za ten rok jsem neměla potřebu vyměnovat kalíšek mimo domov, a to v době svých dnů nesedím doma na zadku. Prostě vždycky vydržel, než jsem přišla domů.

Přidáno: 9. října 2015

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Vše, koupila jsem velikost 1. Jsem více než spokojená. Aplikace super a hlavně se fakt cítím jako kdybych nic neměla. Nedá se fakt srovnat s tapony, určitě doporučuji.

Určitě zkuste, budete mile překvapené, jako já.

Přidáno: 7. října 2015

(naposledy upraveno 7. října 2015)

Zakoupeno v e-kondomy.cz

• oproti tamponu nesrovnatelně lepší, hl. při plavání a v horkých dnech, jde jen o to zvyknout si na něco nového
  • chce to trochu cviku při zavádění a je lepší mít vodu v těsné blízkosti

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

Přidáno: 6. října 2015

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• úspora peněz za hygienické potřeby
  • možnost použití i před/mimo cyklus
  • téměř není znát, že ho máte
  • nutná trpělivost, než se s kalíškem žena naučí
  • vyjmutí je občas na delší dobu, zvlášť ze začátku

Celkově jsem s kalíškem spokojená, obecně vzato, chvíli trvá i zvyknout si na tampony, s tímto je to podobné. Zatím nevidím žádné zápory.

Přidáno: 24. září 2015

Zakoupeno v Multo

• Pohodlnější pomůcka pro přežití "smutného týdne".
  • Ušetří spoustu peněz.
  • Snadná udržba.
  • Určitě je i mnohem "zdravější" než tampony a vložky.
  • Trochu protékal, ale to je tím, že tělo není zvyklé a ruky neměly ten správný cvik.

Dočetla jsem se, jaké jsou tampóny a vložky zlo, kamarádka přešla na kalíšek, tak jsem to prubla.
Chce to cvik, začátky asi budou pro každého trošku masakr, ale tělo si zvykne a šikovné ženy se všecko naučí. Trénink za to pohodlí stojí, nevzdávejte to.
Určitě doporučuji všem ženám, nechápu že se o kalíšku nemluví více i v TV, ale asi by ty vložkové a tampónové firmy přišly na buben. Zkuste, a uvidíte sami, zní to všechno nechutně, ale to někteří říkají i o sexu, a jaká je to paráda :))
Jiný typ jsem zatím nevyzkoušela, nebyl důvod, ale až mi tento doslouží, asi se vrátím k té samé značce, za ty peníze jsem opravdu spokojená.

Přidáno: 23. září 2015

(naposledy upraveno 23. září 2015)

Zakoupeno v Multo

• Zakoupily jsme s kamaradkou a sme maximalne spokojene :)pro ty ktere vahaji neni se ceho bat.
  • Asi nic.

• Hezky měkký
  • rozvine se a drží dobře
  • dostatečný objem

Nemám srovnání s jinými značkami a hodnotím po prvním použití. Funguje dobře, manipulace se dá snadno nacvičit. Stopku jsem zastřihla, i tak je dost vysoký. Po třech dnech používání se ale i přes pečlivé vymývání objevil svědivý výtok. Nelze říci, jestli to byla reakce na materiál nebo celkově na cizí těleso v těle, proto neuvádím jako zápor.

• Také dobrý

Jsem spokojena se vším

• Je to výborná věc.
  • Nic proti

Vše tak jak jsem očekávala

Anonym Anonym

Přidáno: 13. září 2015

(naposledy upraveno 13. září 2015)

• Při použití kalíšku nevím o MS
  • Je to ekologické řešení,nemusim litat kupovat zásobu vložek a tamponu,které jsou mi nepříjemné
  • Mohu bez problémů používat při zavedenem nitrodeloznim telisku
  • Na každou MS se tesim:)
  • Snad jen horší manipulace tam,kde není na WC voda,ale řeší to flaška s vodou

Tento kalíšek mi od začátku protékal.Zkoušela jsem různé sklady,různé styly zavedení a vychytavky.Párkrát se plně rozvinul a fungoval stoprocentně,to jsem byla velmi spokojena a šťastná,že jsem přišla na to,jak ho zavést.Bohužel,při další výměně jsem to ani na patnáctý pokus nedala.Kalíšek i když měl plno místa na rozvinutí,zůstal celý scucnuty,stěny a usebe.Jakoby do tvaru U.Byla jsem bezradna a našla skvěle stránky www.kalíšek.cz a FB skupinu Kališnice,,kde mi bylo porazeno.S timhle problemem u teto znacky jsem nebyla sama.Kalíšek by měl mít nahoře určite dírky pro to,aby se dobře rozvinul.Lilcup je Sice ma,ale bohužel jen dve,jako plno kalíšku z Činy prodávaných na slevovych portálech.Chtěla jsem původně ušetřit,ale nakonec budu kupovat druhy kalíšek,dražší.Věřím,že teď už to vyjde.Když to funguje,je to super věc.

Přidáno: 10. září 2015

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Hygienický, intimní a ekologický produkt.
  • Srozumitelný návod k použití.
  • Chtěla jsem vyzkoušet také z ekonomických důvodů.
  • Manipulaci s kalíškem je třeba se pořádně naučit. Může to chvíli trvat.

Skvělá menstruační pomůcka! První dny doporučuji pod kalíšek vzít vložku nebo intimku, než se naučíte správnému zavádění. Při silné a dlouhé menstruaci, teď neřeším problémy s protýkáním tamponu a i délka MS se zkrátila cca o 1 - 2 dny.
Kalíšek splnil moje očekávání. Doporučuji!

Zobrazuji 201 - 220 ze 348 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13...18