Recenze LilCup

• pružný a hebký materiál
  • sterilizační nádoba je skládací, takže zabere minimum místa
  • Komplikovanější zavádění, ještě komplikovanější vyndavání, chce to trénink. Pro začátečníky bych volila spíše menší rozměr, aby bylo jednodušší zavádění, a po čase, když už získáte jistou zručnost, objednat větší velikost.

Reakce obchodu Menstruační kalíšek

Pro každou novou uživatelku menstruačního kalíšku je samozřejmě zapotřebí věnovat trochu času na seznámení se s používáním kalíšku. Nejen naše zákaznice, ale i ženy a dívky které o koupi kalíšku teprve uvažují, nás mohou kdykoliv kontaktovat a požádat nás o radu jak přes email tak na telefonu, díky dlouhodobým zkušenostem dokážeme poradit i v situacích, které nejsou zcela běžné. Základní rady a návody jsou samozřejmě dostupné přímo na našich webových stránkách.

• Pro mě moc tuhý, po zavedení je pro mne nepříjemný

Reakce obchodu Menstruační kalíšek

Pokud Vás kalíšek tlačí může se jednat i o špatně zvolenou velikost.
Lilcup patří na trhu k měkčím kalíškům s tuhostí nastavenou tak, aby bylo jeho používání komfortní pro absolutní většinu uživatelek. Pokud by byl kalíšek příliš měkký, můžou být problémy s jeho otevřením do správné pozice, pokud by byl naopak příliš tuhý, může uživatelku tlačit. Lilcup má ideální balanc tuhosti pro absolutní většinu uživatelek což nám ženy které ho používají potvrzují. Tělo každého člověka je samozřejmě vysoce individuální s jinou stavbou a jiným tonusem svalstva, je tedy pochopitelné že kalíšek v mizivém množství nemusí vyhovovat každému, je to velice podobná situace jako například s kontaktními čočkami které většina populace používá, ale malému procentu nevyhovují. Pro každou ženu je použití kalíšku jednou poprvé, v některých případech je potřeba trochu cviku a trpělivosti kdy Vám bude odměnou možnost používat tuto převratnou pomůcku která v mnoha případech zjednodušší a zpříjemní čas menstruace, často ustoupí i menstruační bolesti.

LilCup menstruační kalíšek růžový 2

LilCup menstruační kalíšek růžový 2

Přidáno: 21. června 2018

• Super

Kalisky mám tři, každý jiné značky. Tento je z nich nejlepší.

Přidáno: 3. června 2018

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Tento kalíšek je již můj třetí. Používám kalíšky již cca 10 let a jsem s nimi velmi spokojená. Pořizovací cena se může někomu jevit jako vyšší, nicméně návratnost je brzká. Také lépe snáším období menstruace než když jsem používala tampóny a zmizely mi různé mykózy, záněty, výtoky atd. Plusem je samozřejmě i to, že díky němu nezatěžuji životní prostředí.

• malá, levná, ekologická pomôcka
  • jednoduchá údržba
  • podrobný návod na používanie
  • extra pohodlný
  • naučila som sa ho správne používať do 3 dní - chce to cvik a trpezlivosť :)

kalíšek som dlhé roky odsudzovala - neviem ani prečo. až situácia, že budem mať menštruáciu na dovolenke ! ma prinútila konať. Tampóny som skúšala asi 3x, nikdy mi to ale nešlo a po zavedení mi bolo blbě..
Hneď na 1. deň menštruácie som si kalíšek nejak " narvala" samozrejme, že uplne sa nerozvinul, šmátrala som, pohybovala som, krúžila som prstom, milion veci skusila ale ta potvora nič. takže najprv sklamanie, že sa mi tam dolu nechce proste vojsť (vel. S, vek 26, bez porodu, čípek vysoko) ale chodila som do sprchy asi 4x ten prvý deň a chcela ho umiestniť a nič. na noc som si dala vložku, a ráno ďalší pokus.. čuduj sa svete, zrazu si tam ten kalich ako keby vliezol sám, nejak ho tam vcuclo. Zistila som, že on chce ísť hlbšie a tam to počula aj to očakávané "lupnutie".
Tak som na to nejak prišla a už budem používať asi len kalíšek a na noc vložku - s kalíškom som si ešte nezvykla spať. Áno a zatiaľ nosím aj intimku ku kalíšku. Pre istotu.
Keby niekto váhal, tak za pokus to stojí, fakt! Pár dní cviku a otvorí sa vám nový svet ako mne :D

LilCup Joy menstruační kalíšek transparentní mini

LilCup Joy menstruační kalíšek transparentní mini

Přidáno: 27. května 2018

Zakoupeno v LilCup

Je trochu problém přesně určit výšku děložního čípku, to je asi jediné.

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

Přidáno: 27. května 2018

• Bez odpadu
  • Vydrží celý den

• čistý pocit při nošení
  • ekologické a ekonomické
  • je potřeba vychytat "techniku" - zavádění, vyndavání, čištění...
  • není pro každou - cítím podtlak

Začátky jsou náročné, ale už po pár dnech jsem se vše naučila. Před používáním doporučuji dobře nastudovat návody. Cítím občas při nošení mírný podtlak - uvidím, jestli to vychytá technika zavádění nebo budu muset zkusit jinou velikost. Na mytí na wc mi stačila láhev cca 2 deci - krásně se vejde do přibalené taštičky.
Souhrn - příští cyklus jdu do toho zase ;-)

• Jako první nákup tohoto typu obsahuje vše potřebné.

• Už žádné další výdaje na dalších 10 let :)
  • Hygieničtější
  • Už žádný odpad
  • Mohu klidně do bazénu
  • Naprosto diskrétní a bezbolestné
  • Začáteční neohrabanost při zavádění :)

Nejlepší věc na kterou jsem za dlouhou dobu narazila. Škoda že není více medializovaná. Naprostá spokojenost. Neváhejte a jděte do toho.

• ekologický
  • praktický
  • skladný
  • životnost až 10 let
  • ušetříte spoustu peněz
  • možnost využít kdekoli
  • Někomu může trvat než si na něj zvykne.

Nemusíte řešit, že nemáte vložky nebo tampony, ale hlavní je šetrnost k planetě.
Už bych ho nevyměnila.
Lituji, že jsem si ho nekoupila dříve, perfektní.
Naprostá spokojenost.
Z této sady jsem zatím využila jen kalíšek a malý obal na něj.
V sadě by mohly být například ještě látkové vložky, ale to jen nápad.

Ještě jsem kalíšek nevyzkoušela na sobě, ale produkt přišel kvalitně zabalen, v balíčku bylo vše co mělo být, vše bylo kvalitní. Teď jen uvidíme, zda mi bude sedět, ale to už není chyba obchodu, jelikož každá žena je jiná.

LilCup menstruační kalíšek fialový 1

LilCup menstruační kalíšek fialový 1

Přidáno: 21. února 2018

Zakoupeno v LilCup

Za mě velmi doporučuji. Kalíšek Lilcup byla oje první zkušenost s menstruačníma kalíškama, očekávala jsem tedy komplikace při manipulaci s ním, ovšem byla jsem příjemně překvapena. Snadno se vymývá, zavádí (čekala jsem horší), vyjímá (ani jednou se nestalo, že by se vylil). Velikost sedí dokonale. Ale samozřejmě - každé ženě nakonec sedí něco jiného. Za mě ovšem palec nahoru.

• Princip kalíšku sám o sobě
  • Příjemný materiál
  • Kalíšek protéká i při slabé menstruaci
  • Šťopka často způsobuje při sezení nepříjemný diskomfort až bolest

Používám druhým rokem, nicméně nesedí příliš na místě, protéká i na začátku menstruace, při sezení pociťuji díky jeho cestovním ambicím často bolest (i při na krátko zastřižení šťopce).

Můj první kalíšek a nádherně padne. Už si neumím představit být bez kalíšku. Doporučuji všem ženám.

• Pohodlí
  • Úžasný pocit
  • Na noc
  • Na cestování
  • Můžete nosit i "sexy prádlo" a jste vpohodě

Vybrala jsem si tento produkt kvůli rychlým odpovědím, přehlednému eshopu, nejlepším hodnocením a taky jsem chtěla zkusit levnější produkt, protože jsem se bála, že mi nebude vyhovovat, ale jak je vidno jsem maximálně spokojená a pokud váháte tak, jako já jděte do toho, za pokus to rozhodně stojí.

• Velmi příjemný materiál
  • Jednoduchá a pohodlná sterilizace
  • Zakončení kalíšku štopkou kterou musíte zastrihnout

• Kvalita
  • Rychle jsem se s tím naučila manipulovat
  • Šetří peníze
  • Chvilinku trvá si na to zvyknout

Přidáno: 27. ledna 2018

• spokojenost

• Netušila jsem, že může být tak úžasný.

Zobrazuji 81 - 100 ze 348 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...18