Recenze LilCup

Přidáno: 10. září 2018

Zakoupeno v LilCup

• Šetří peníze za vložky a tampony, nevzniká hromada odpadu každý měsíc. Pokud není menstruace extra silná stačí aplikovat v pohodlí domova ráno a večer. Má efekt i u velmi slabé menstruace. Nezapáchá. Nevím o něm.
  • Zavádění je v pohodě podle přiloženého návodu, ale nezavádí se tak hluboko jako tampon, takže to chce vychytat tu správnou polohu, jinak se bude těžko "lovit" při vyndávání. Celkově po prvním cyklu nemám vyndávání ještě vychytané. Dovnitř to jde totiž srolované, ale ven v celém průměru, což je na mě docela dost, takže já osobně to musím trošku "splácnout" i při vyndávání.

Určitě doporučuji. Na manipulaci s kalíškem je třeba si zvyknout, ale stojí to za to!

Přidáno: 8. září 2018

• ekologie
  • ze začátku musím často měnit

• Úžasná věc v dnešní době, kdy je svět zamořen zbytečnými obaly a odpadem.

Přidáno: 4. září 2018

přijemný materiál, snadná manipulace

Přidáno: 3. září 2018

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Tento produkt jsem si vybrala ze dvou důvodů. Ten první je zdravotní. Menstruační kalíšek mi přijde vhodnější než používání tampónů a vložek. A druhý důvod je ekologie.
Velikost kalíšku jsem vybrala podle věku, takže vel. L (je mi nad 25 let), ale ještě jsem nerodila a tak mi přijde dost velký. Ale volba velikosti je pravděpodobně individuální. Prvni pouziti je dost nezvyklé, ale je třeba vytrvat a dát tomu více šancí. Myslim, že je vhodný pro každou příležitost.

Přidáno: 31. srpna 2018

• Snadné zavedení
  • Vůbec o něm nevím, žádné nepohodlí
  • Nemusíte kupovat tampony a vložky
  • V balení pytlíček na kalíšek
  • Vyndavání je trošku náročnější, asi je potřeba najít si svůj způsob, který mi bude vyhovovat

• Skvělé do začátku
  • Šikovná taštička
  • Sterilizační kelímek se špatně skládá a zavírá

Návod k použití je dostačující. Kalíšek jsem zkoušela poprvé a nemám s ním žádné problémy. Celý začátečníky set je za výhodnou cenu a do začátku opravdu postačí. Jedinou potíž mám se sterilizačním kelímkem. Špatně se skládá a zavírá. 100 ml vody (na jednu tabletu Miltonu) je málo. Kalíšek se neponoří celý a ať se snažím jakkoliv, zůstávají v něm vzduchové bubliny. Snad ještě vypiluju tuhle techniku dezinfekce.

Reakce obchodu Menstruační kalíšek

Děkujeme za kladnou recenzi. K Vámi zmíněným připomínkám ke sterilizačnímu kelímku by jsme rádi uvedli vše na pravou míru.Kelímek je samozřejmě konstruován tak, aby byl co nejvíce skladný což je již z principu konstrukce určitý kompromis. Kelímek pojme dostatek vody (200ml ) na kompletní ponoření všech typů kalíšků od všech značek které máme v nabídce (to bylo samozřejmě fyzicky odzkoušeno), píšete že jste kelímek naplnila 100ml vody což je polovina kapacity kelímku a samozřejmě to nemusí být dostatečné. Kelímek je také i když je naplněn dostatečně stabilní. Kelímek máme v nabídce již déle než dva roky a ohlasy jsou v drtivé většině kladné, věřte nám že pokud by tomu bylo jinak, byl by již dávno nahrazen jiným typem kelímku. Věříme že si manipulaci rychle osvojíte a celá startovací sada Vám bude sloužit k Vaší plné spokojenosti.

• Opravdu funguje,škoda,že jsem si ho nepořídila již dříve.

• Zdravotní nezávadnost
  • Hygiena
  • Šetří životní prostředí
  • Desinfekční tablety se snadným použitím
  • Při dlouhodobém využívání se jistě vyplatí
  • Pohodlné nošení
  • Chce to trpělivost naučit se jej používat

Se zaváděním byl ze začátku trochu problém, ale věřím, že se to časem zlepší. To, že nevzniká další odpad a nepoškozuje se životní prostředí, za to určitě stojí. Rovněž musím kladně hodnotit pohodlí a finanční stránku věci.

Skvělý produkt, těm kdo váhá nad koupí jednoznačně doporučuji,snadné a pohodlné použití, vše funguje jak má, odzkoušené i na koupališti. Škoda, že jsem si nepořídila už dříve....

Přidáno: 6. srpna 2018

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Manipulace není zas tak těžká, jak jsem se obávala. Doporučuji.

• praktické balení

Přidáno: 27. července 2018

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Nejlepší kalíšek za nejlepší cenu
  • Sedí super hned na poprve
  • Absolutně kvalitou převyšuje dva co jsem měla před timto

Super zboží za nejlepší cenu v CR

Přidáno: 27. července 2018

Zakoupeno v LilCup

• Super produkt za super cenu
  • Certifikované zboží za nejlepší ceny v CR
  • Rychlé a prehledne

Nemá žádné minus, prostě perfektní obchod a perfektní zboží.

Přidáno: 22. července 2018

• Hezky "padne"

Je to již můj druhý kalíšek a tentokrát jsem zakoupila model určený pro nižší čípek. Velmi dobře sedí. Nemám co bych vytkla.

Přidáno: 21. července 2018

• Šetřím ŽP
  • Ušetřím za vložky a tampony
  • Nehtozí mi syndrom toxického šoku
  • Snadné zavádění
  • Necítíte, že ho máte

Přidáno: 15. července 2018

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

nevím, nějak mi nesedí, protéká, ale je usazen správně, zřejmě to nebude nic pro mne

Reakce obchodu Menstruační kalíšek

Pro každou novou uživatelku menstruačního kalíšku je samozřejmě zapotřebí věnovat trochu času na seznámení se s používáním kalíšku. Je důležité zvolit správnou velikost kalíšku, věnujte tedy dostatek času výběru správné velikosti kalíšku dle informací na našich webových stránkách, nebo nás můžete kontaktovat telefonicky. Většině zákaznic se podaří úspěšné zavedení kalíšku již při prvním použití, u některých zákaznic to vezme trochu času navíc aby si správně nacvičily zavádění a vyjmutí kalíšku, chce to trpělivost, zkusit více způsobů manipulace s kalíškem, skládání, umístění, aby jste zjistily která technika Vám vzhledem k Vašim tělesným dispozicím nejlépe vyhovuje. Nejen naše zákaznice, ale i ženy a dívky které již kalíšek koupily, nebo o koupi kalíšku teprve uvažují, nás mohou kdykoliv kontaktovat a požádat nás o radu jak přes email tak na telefonu, jsme vždy k dispozici, díky dlouhodobým zkušenostem dokážeme poradit i v situacích, které nejsou zcela běžné. Základní rady a návody jsou samozřejmě dostupné přímo na našich webových stránkách.Jsme přesvědčeni že kalíšek je převratná pomůcka která změní Váš pohled na Vaše dny.

výhodná sada

Lilcup fialový startovací balíček + sterilizační kelímek + sterilizační tablety Milton

Přidáno: 15. července 2018

• bezodpadové
  • snadné použití
  • vydrží celý den
  • možnost upravit si délku stopky podle potřeby
  • když se neupraví délka stopky, může být nošení velmi bolestivé

Balíček je ideální pro start používání kalíšku. První den jsem byla zoufalá z té stopky, ale po zkrácení na pro mě ideální délku mohu kalíšek jen doporučit. Člověk nemusí nic řešit.

• měkký
  • malé otvory
  • neotevře se úplně
  • dlouhá a nepříjemná stopka

Zobrazuji 61 - 80 ze 348 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...18