Recenze LilCup

Zatím jsem neměla možnost vyzkoušet. Ale vypadá vše dobře.

• vše v jednom
  • malé sterilizační tablety

• krátká stopka
  • barevné provedení
  • všechno v jednom balíčku
  • výhodná cena

Startovací balíček s kalíškem lil cup joy zakoupen v e-shopu menstruacni-kalisek.cz na doporučení obchodu po prvotní konzultaci. Následně obchod reagoval i když jsem potřebovala poradit. Velká spokojenost s obchodem i s produktem.
V zásadě jsem nadšená. Používání kalíšku je jednoduché a přijde mi to dokonce hygieničtějsí než tampony. Navíc nevysušuje vnitřní prostředí jako tampony. Zprvu jsem měla obavy ale zavádění je snadné. Při prvním cyklu jsem měla obtíže a kalíšek protékal - sice málo ale protékal. Následně po kontaktování obchodu jsem při druhém cyklu zkusila jiné složení kalíšeku při zavádění a problém vymizel. Kalíšek je možno mít až 12 hodin, takže ráno ve sprše zavedu, a večer ve sprše vyndám, vypláchnu a opět zavedu. Netřeba nikde řešit vymývání mimo domov. V balíčku je sterilizační skládací kelímek do mikrovlnky, což je skvělá věc.
Kalíšek je možno zakoupit v růžové nebo fialové barvě a textilní sáček na kalíšek má atraktivní design, což je jen plus.
Tablety na čištění jsem zatím nevyzkoušela.
Určitě doporučuji všem co ještě nad kalíškem váhají.

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Anna P.

Přidáno: 26. června 2020

• snadná manipulace
  • příjemný materiál
  • jednoduchá údržba
  • hygienická stránka
  • výměna na veřejných WC - z toho mám trochu strach

Mrzí mě, že jsem na menstruační kalíšek nepřišla dříve. Nebo spíš jsem z jeho používání měla obavy a odkládala jsem to.
Tuto značku jsem zvolila z důvodu kladných recenzí a příznivé ceny a jsem spokojená. Velikost 1 je pro mě ideální (25 let, bez porodu).
Doufám, že už nebudu nikdy muset sáhnout po tamponu či vložce, ten komfort je nesrovnatelný.

LilCup Juno menstruační kalíšek rose S

LilCup Juno menstruační kalíšek rose S

Ověřený zákazník LilCup Petra

Přidáno: 21. června 2020

Zakoupeno v LilCup

• Jednoduchost

Skvělý výrobek za dobrou cenu, doporučuji všem ženám pohodlnost jednoduchost

LilCup menstruační kalíšek fialový 2

LilCup menstruační kalíšek fialový 2

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Zuzik

Přidáno: 15. června 2020

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Lehký a příjemný materiál, dobře se zavádí, dlouhá stopka pro snadné vysunutí. Za mě určitě nejlepší menstruační kalíšek na trhu momentálně. Vyzkoušela jsem i jiné, ale vrátila jsem se k této značce, protože je to opravdu kvalitní výrobek. První kalíšek o této značky mi vydržel 6 let, pak už mi zašla barva, tak jsem rozhodla pro nový. Zkusila jsem jinou značku, ale tak spokojena jsem nebyla a tak jsem se vrátila k LilCup a měnit už nebudu. Naprostá spokojenost

LilCup menstruační kalíšek růžový 1

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Hana (27 let)

Přidáno: 11. června 2020

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Zvolila jsem středně tvrdý kalíšek velikosti 1. Z počátku jsem měla potíže se zaváděním a vyjímáním, jelikož silnější materiál se mi hůře přehýbal a hůře držel stočený. Navíc narozdíl od tamponu není jeho tvar tak snadný na zavedení a jeden prst na to nestačí. Při vyjímání pak bylo největší výzvou zrušit podtlak, jelikož v manuálu uváděné kývání do stran mi nezabíralo. Za dva dny jsem to ale vychytala. Také stopku už nepotřebuji, ale pro první pokusy jsem si s ní byla jistější.
Kalíšek je příjemná varianta, vůbec o něm nevím, drží i při sportu na místě, neprotéká a nemusím řešit, jak moc silnou menstruaci právě mám (objem stačí s přehledem). Jen stále nemám vychytané, jak splnit všechna hygienická doporučení na zacházení s kalíškem při pobytu v přírodě.

• ekologičnost
  • balíček všeho co napoprvé potřebujete
  • přiložené návody

Super cena startovacího balíčku. Kalíšek je ekologický a překvapivě snadno čistitelný. Jsem začátečnice a zatím vyzkoušeno pouze krátce, asi každá si musí najít ten správný grif. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Miroslava

Přidáno: 17. května 2020

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Jednalo se o mou první zkušenost s menstruačním kalíškem. Jsem velmi spokojená. Lituji toho, že jsem ho nezačala používat dříve :)

Přidáno: 17. května 2020

• Rychlé dodání, produkty skladem

• Bezstarostná menstruace.

Bohužel jsem ještě nevyzkoušela, zaujala mě nabídka obchodu. Super komunikace.

Přidáno: 10. listopadu 2019

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Kalíšek je příjemný, netlačí, krásně přilne a zajistí bezpečí

• skvělý starter pack, všechno pohromadě

Kalíšek je z kvalitního materiálu. Taštička je praktická na uložení všech potřebných hygienických pomůcek. Sterilizační tablety jsou dobrá možnost obměny čištění, pokud zrovna není poblíž mikrovlnná trouba.

Přidáno: 23. srpna 2019

• Jednoduchá manipulace

Dlouho jsem přemýšlela, zda mám kalíšek zakoupit. Teď jsem moc ráda, že jsem tak udělala. A trošku si vyčítám, že jsem tak neudělala již dříve. Jednoduchá manipulace, pocit čistoty, menší zanechaná ekologická stopa než u vložek a tampónů. Za mě velký palec nahoru. Moc děkuji.

• obsah balení
  • kvalita
  • velikost
  • dodáváno s tabletami na čištění
  • nenašli
  • jde o zvyk

Skvělá pomůcka k používání nejen v době cestování, pohodlné v době, kdy nevím, dostanu-li se včas na wc, neomezuje mě v práci ani sportovních aktivitách, není potřeba měnit ani těsně po plavání, voda se nevsákává zvenku jako při použití tamponů. Balení se sterilizačním kelímkem a tabletami je cenově výhodné, kelímek je praktický pro sterilizaci kalíšku v mikrovlnné troubě.

• Příjemný a kvalitní materiál
  • Snadné zavádění
  • V sadě je vše potřebné, žádné další nákupy nejsou třeba :)

Z užívání kalíšku jsem měla jisté obavy. Ale hned po prvním užití (udělala jsem zátěžový test- přes noc) mě přešly a jsem už jen nadšená. Je to pohodlné, praktické. Není třeba si často s trapným pocitem brát kabelku na toalety, když jste např někde na návštěvě.

• Ekologičnost
  • Ekonomičnost (600kč na 10 let)
  • pohodlí

Zatím zkouším krátkou dobu na to, abych posoudila negativa. Ale jsem nadšená z premisy toho, co kalíšek nabízí. Moje prozatímní zkušenost je dobrá a jsem ráda, že jsem se do toho konečně odhodlala. Počáteční investice se může někomu zdát vysoká, ale při dnešních cenách hygienických potřeb se vrátí do pár let užívání. Tento balíček je navíc zvýhodněný potřebami, které ke kalíšku jsou dodávány. Nejsou nutné (stačí malý hrnec s vařící vodou), ale potěší to, pokud máte v plánu s kalíškem cestovat.

Zobrazuji 21 - 40 ze 348 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...18