Recenze LilCup

Přidáno: 3. července 2019

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Cenově vyhodny výrobek, který funguje tak, jak má;-)

Pro první dva silnější dny jsem si musela pořídit větší, jiné značky, abych nemusela chodit na toaletu každou 1,5 hodinu, díky většímu stačí i co 3-3,5 hodiny a můžu jít i v mezičase někam ven, aniž bych se bála nehody. Takže Lilcup vyuziji až 3.-4.den. I tak jsem velmi spokojená. :-) Pro střední a slabsi MS je naprosto super a může konkurovat i dražším značkám. ;-) Zatím se ještě s těmito výrobky seznamují, teprve zkouším 2. cyklus, tak až vychytam i to zavádění, tak to bude snad už na 100 %.

• hygienickejšie než vložky a nie je potreba častá výmena
  • úspora peňazí a šetrenie prírody
  • žiadne nepríjemné pocity
  • návod bol zrozumiteľný a prepracovaný, kvalitný výrobok

Škoda, že som si ho nekúpila skor. Všetkým, ktorý váhajú nad kúpou, len doporučujem. Už som kúpila ďalšie 2 ks kamarátkam (darček k narodeninám), aby si mohli svoje dni užívať naplno.

• Skevla sada pre zacitocinkov. Super set na cestovanie.

• Skvělá manipulace a jednoduché zavádění, sedí perfektně.

Přidáno: 17. května 2019

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Super, pohodlné. Můžu i sportovat, což je skvělé.

Přidáno: 16. května 2019

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• doporučuji všem a všude
  • aplikace snadná a příjemná
  • nezávadný materiál
  • vydrží dloooooouho

Zatím vyzkoušen při jednom cyklu a spokojenost. Musela jsem přijít na ten správný hmat. Netlačí, neprotéká.

Škoda, že jsem ho neobjevila dřív...pohodlné, ekonomické, ekologické

• nemam rada kkasicke vlozky a tampony mi vadi, zvolila jsem kalisek,1.den jsem si zvykala ale od 2.dne byl super, neprekazi,

• pohodlí
  • pocit čistoty během "mých dní"
  • koupila jsem si set s cestovním pouzdrem, kalíškem a desinfekčními tabletami, což je díky mému častému pobytu na cestách výborná volba (value/price na jedničku)
  • rychlé čistění

O kalíšku jsme slyšela už dávno, ale nějak jsem necítila potřebu si ho koupit, protože díky Mireně mě již dlouhá léta netrápí masivní menstruace. V posledních letech ale hodně cestujeme s batohem na zádech a i slaboučkou menstruaci v přírodě mi kalíšek parádně vyřeší.
Co mi štve, že jsem se k nákupu nerozhoupala dřív, protože ačkoliv "mé dny" jsou s Mirenou docela pohodička, tak od chvíle, kdy jsem slipové vložky vyměnila za kalíšek, už o té mé minimální MS takřka nevím... no a protože se pravidelně saunujeme, tak mám vyřešené "tamponování" i pro tento případ.
Za mě - pokud váháte, tak přestaňte váhat a zkuste to. Já opravdu nelituju... tedy lituju, že jsem se k nákupu nerozhodla dřív! Mám zkušenost se soft tampons, kde jsem měla po prvním použití docela prekérku s vyndáním, ale u kalíšku jde in i out operace bez problémů. Fintu, jak kalíšek odšpuntovat jsem si nacvičila hned, kalíšek prostě jen kousek na šťopkou zmáčknu a tím uvolním podtlak.

• ušetří peníze, starosti, čas

Ze začátku jsem ke kalíškům byla skeptická, když to člověk vidí, tak si říká - jak to do sebe vůbec dostat?
Ale naprosto mě to ohromilo, přes den ani nevím, že mám své dny. Ušetří hodně peněz, dá se s ním plavat a sportovat.
A navíc neprodukuji tony odpadů používáním vložek nebo tamponů.
Zavádění i vyjímání je dost snadné, zvládla jsem to hned napoprvé.

• celý set za výhodnou cenu

Přidáno: 6. prosince 2018

Zakoupeno v LilCup

• Dobrá cena, dobré reference, kvalitní materiál, hezká barva.

Přidáno: 3. prosince 2018

Super, doporučuji.

Přidáno: 14. října 2018

• Pohodlné
  • Hygienické
  • Ekologické
  • Levné
  • Nevím

Ze začátku jsem měla obavy, jak bude kalíšek fungovat. Pak jsem slyšela od známe, která ho používá, jak je s ním spokojená. Zkusila jsem objednat, povedlo se mi zavést na první pokus. Měním ráno a večer, nemusím mít strach, jako s tamponem, aby náhodou neprotekl, kde ho vyměnit... Jsem naprosto spokojená. Zavádění podobné jako u tamponu, vydrží celý den ani se nehne. Stopku na konci jsem ustřihla, ta mi tam vadila. Určitě se nebojte objednat, můžu jen doporučit.

Přidáno: 25. září 2018

přehledné

• Výhodné balení
  • Vše potřebné v 1 balíčku
  • Možnost výběru barvy

Přidáno: 18. září 2018

Zakoupeno v LilCup

• Maximální pohodlí a spokojenost, finanční úspora za vložky a tampony. Toto je můj druhý kalíšek, první kalíšek mi vydržel 7 let.

Zobrazuji 41 - 60 ze 348 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...18